Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is szédül mostanában?

Más is szédül mostanában?

Figyelt kérdés

1 hete minden előjel nélkül megszédültem, a vérnyomasom normalis volt ( mindig alacsony )

Azota többször éreztem olyat hogy egy pillanatra megszédülök akár fekvő helyzetben is. Vérképem jo mert kb 2 hete voltam egy kontrolon. Kezdek félni hogy mi okozhatja ezt,létezik hogy szimplán az idő,másnak van hasonló panasza?


2021. júl. 31. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a kevés folyadék, ha eddig nem volt ilyen megszédüléses, akkor igyál többet. Esetleg még vércukor ingadozás is lehet, de az tartósabb megszédülés lenne, evés után is jelentkezne pl.
2021. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Hajjaj. A meleg + alacsony vérnyomás, kikészít.
2021. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is sokszor szédelgek mostanában, ilyenkor megmérem a vérnyomásom és rendben van. Ez az össze-vissza idő lehet szerintem az oka.
2021. aug. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Okozhatja a még kevés folyadék, vérszegénység, fülprobléma, vírus, szívritmuszavar, nyaki probléma (simán csak feszes izmok, vagy meszes erek, gerincsérv), sőt állkapocs vagy fogászati-probléma is...
2021. aug. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!