Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Övsömör mennyi ideig fertőz?...

Övsömör mennyi ideig fertőz? Illetve mennyi idő a teljes gyógyulás?

Figyelt kérdés
Igazából nem sokat tudok róla, utánanéztem interneten hogy mi is ez még minden. Kollégámnak állítólag ezt diagnosztizálták és azóta nem jön dolgozni. Tudom hogy egy ideig fertőz az oké, na de lassan 3 hete. Váltó műszakban dolgozunk amióta nincs azóta ketten vagyunk felváltva 8 órás műszakban minden nap (hétfőtől vasárnapig) kezd egy kicsit frusztráló lenni hogy erre hivatkozva ki tudja meddig nem jön..

2021. aug. 2. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Övsömör addig fertőz míg a hólyagok be nem száradnak. A hólyagokban lévő váladék fertőz. Viszont elviselhetetlen fájdalom tovább tarthat. Így dolgozni képtelen az ember. Sajnos tapasztalatból tudom. Minél idősebb az ember annál veszélyesebb. A hólyag alatti idegek roncsolódnak, ami több hónapokig nagy fájdalommal jár.
2021. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!