Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körülbelül 2 hete ha lefekszem...

Körülbelül 2 hete ha lefekszem, elkezd zsibadni, bizseregni a jobb karom. Milyen gyógymódok vannak erre?

Figyelt kérdés

Hétköznap dolgozom, ezért nem tudok menni orvoshoz, csak ügyeletre. Ott pedig biztosan azt mondanák, hogy menjek a háziorvoshoz. Viszont nemrég kezdtem a munkahelyemen, nem lenne jó egyből beteget jelenteni, talán el is küldenének.


Kb. 2-3 hete minden nap ez van. Nem kell aludnom hozzá, ha lefekszem, akkor kezdődik. Zsibbad, bizsereg, fáj az egész jobb karom.

Ha elalszom, akkor még intenzívebbé válik.

Mostanában majdnem minden este felkelek hajnali 1-2 körül, mert annyira fáj, olyan mintha fel akarna robbanni a jobb karom.

Olyankor felállok álmosan, sétálok pár percet, és a fájdalom majdnem teljesen megszűnik, lefekszem és alszom tovább.

Nappal ez a fájdalom elmúlik. Nem tudom mi lehet ez, és hogy mit kezdjek vele. Aki járt hasonló cipőben, és megírná neki milyen gyógymód vált be erre, azt megköszönném.


27/F


2021. szept. 11. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nekem gerinc eredetűnek tűnik első olvasásra.

Ússz, tornázz, feküdj a döldön hanyatt, mikor van időd.

2021. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Voltam orvosi ügyeleten, Sirdalud gyógyszert írt fel.

Valamennyire csökkent a fájdalom, de sajnos még mindig nem múlt el. Azt mondta, hogy mielőbb menjek háziorvoshoz. És az a karom fáj, ahol kb. 10 éve volt egy csonttörésem.

Ha nem múlik el muszáj leszek orvoshoz menni, és kockáztatni a hiányzások miatt (gondolom majd elküld vizsgálatokra) a munkahelyet. És azt vettem észre, hogy azokon a napokon, amikor nem dolgozom, majdnem teljesen megszűnnek a tünetek.

Valószínű, hogy a fizikai munkától van. De mivel nincs szakmám, így másféle munkát nem nagyon tudok végezni, valamiből meg kell élnem.

A hanyattfekvést megpróbálom, remélem segít valamennyire.

Köszönöm a választ.

2021. szept. 25. 20:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!