Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Belső szédülés, fáradékonyság....

Belső szédülés, fáradékonyság. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kéne egy kis segítség. Mostanában elég sokszor vannak úgymond belső szédüléseim, amikor így nézek magam elé, és nem szédülök, csak az agyam mintha picit zsibbadna, és belül szédülnék. Nemtudom mennyire érthető. Este elalvás előtt is jelentkezni szokott. Emellett néha rosszabb is a helyzet. Az iskolában például egyik órán ájulás közeli (nem annyira nagyon durva) érzésem volt: belső szédülés, halványabb fülzúgás, picit hangyásan láttam pár pillanatig. Egyébként a fülzúgás máskor is volt már, de 2mp-10mp-ig tartott kb. A szememmel is vannak problémák, nyáron észrevettem, hogy nem igazán tudok egy pontra fókuszálni, mintha csak az egyik szememmel néznék, hogy így nincs kiemelkedés, és ha nézek egy pontra, automatikusan elhomályosul a szemem, mint amikor elbambulok. Illetve még annyi, hogy ha egy picit is megerőltetem magam, akkor már elfáradok, és gyorsabban, erősebben ver a szívem. Néha eléggé bosszant, mert nemtudom mi bajom lehet. Ha bárkinek van valami tanácsa, szívesen meghallgatnám. Előre is köszönöm.

2021. szept. 17. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes, akár neurologiai háttere is lehet.

Jelentsd a a háziorvosnak, hátha tovább küld valahova egy vizsgálatra.

2021. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Millió+ 1 oka lehet, nem sorolom fel mindet. Lehet keringési, szív probléma, de pszichés, vagy neurológiai, szóval kb bármi. Nekem ugyanilyenem van, de én nyugtató elvonás után vagyok. Ha te is, akkor attól simán lehet. Ha nem, akkor mástól.
2021. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!