Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak ezért megérné beoltani...

Csak ezért megérné beoltani magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok,Jelenleg 22 éves vagyok, nem vagyok oda az oltásért sőt..viszont megtudtam hogy fellép Budapesten a kedvenc bálványom Billy Idol biztos örök élmény maradna a koncert de csak védettségivel lehet bemenni.. eléggé elgondolkoztam dolgon, csak ez végett hülyeség lenne beoltani magam ?

2021. okt. 7. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Nem lenne hülyeség egyébként sem!
2021. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Én egy szar együttesért nem nyíratnám ki magam, de hát kinek mi!
2021. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Bálvány Béláért mindent!

De komolyan, itt van a negyedik hullám, nem csak ezért érdemes beoltani magad.

2021. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Igen, érdemes és nem csak emiatt.
2021. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noncsi2020 ***** válasza:
18%
Ne e miatt oltasd be magad, hanem ha netán elkapnád könnyebben át tudd vészelni
2021. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Semmi bajod nem lesz tőle. Max az átlagos mellékhatások amik bármilyen egyéb oltás után felléphet(gyermekbénulás, hpv,...). Láz, hidegrázás, gyengeség. Két nap és semmi bajod.


Én is egy rendezvény miatt oltattam be magam. Nem bántam meg, nem foglalkozok vele.

2021. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Véleményem szerint az oltás nem ártalmas, csak a többségnek teljesen felesleges. Szóval igen, szerintem érdemes (nagy valószínűséggel úgyis fog kelleni máshová is, mert nem nyugszik a sok covidfetisiszta).
2021. okt. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,gondolkozok rajta,de igazából csak ez lenne az okom rá a koncert, nem akarok vitát,viszont nem hiszem hogy megvédene az oltás,nem is igazán tartok a vírustól.
2021. okt. 8. 08:41
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Antitest vizsgálati eredménnyel is jogosult lehetsz a koronavírus elleni védettségi igazolásra


A kormányrendelet értelmében háromféle módon lehet igazolni a koronavírus elleni védettséget: ha valaki megkapta a védőoltást, vagy igazoltan átesett a koronavírus-fertőzésen, illetve, ha valaki vélhetően átesett a fertőzésen, de nem tudott erről, vagy nem készült erről teszt és utólag elvégzett ellenanyag-vizsgálat igazolja a fertőzésen való átesését is.


[link]

2021. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

A koncert jövő júniusban lesz, tehát vagy 2022 januárja után kell elkapni a fertőzést a kérdezőnek, vagy még 2022 márciusában is rendelkeznie kell antitestekkel.

Az oltások ezzel szemben számos előnnyel bírnak:

-nem véletlen kérdése, hogy elkapod-e

-nem kell átesned egy potenciálisan igen kellemetlen betegségen

-(egyelőre) nincs rájuk időkorlát

2021. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!