Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziás élethez segitség,...

Epilepsziás élethez segitség, bátoritás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Semmi bajom nem volt,.kb 2008-ban kezdődött ez nálam, fogalmam sincs, miért. Majd 2015-ben a gyógyszert is abbahagytam, semmi tünetem nem volt. Decemberben kezdődött el megint, szintén nem tudom, mi váltotta ki.

Nyáron eléggé eldurvult a helyzet, nagyon sokat estem, a könyökeimből ömlött a vér. Egyszer a fenekemre estem, úgy fájt a keresztcsont, se ülni, se feküdni, sehogy nem volt jó. Kezdett elmúlni, erre megint mégegyszer pont úgy. Hivtak mentőt akkor is. Aztán eltelt kb 1 hónap, minden oké volt. Majd 2 napja is, elájultam az utcán. De most nem engedtem, hogy a sürgősségin kössek ki.

Nagyon rossz így,hogy bármikor bárhol rámjöhet, annyira elkeserít, annyiszor sirok 😢 munkahelyen is volt már kétszer is. Sokat vagyok táppénzen, most is. És igy nagyon nem lesz jó. Viszonylag mázlim van eddig (lekopogom) ezzel a hellyel, hogy tudják az állapotomat, mégsem küldtek el. Viszont 1-2 kolleganő nagyon idegesít, keresik a balhét, facebookon is írogat az egyik, elég durvákat. Nem birom néha idegileg.

Viszont nagyon sok helyen kizáró ok ez a betegség.

Amúgy Lamolep nevű bogyót szedek, reggel 1, este 2, de nem értem, ennyitől miért jön rám. És ha rámjön egyszer, mindig lesz még pár roham.. ilyenkor a fejem is fura. Nem is tudnám leirni. Nem fáj, de mégis olyan, mintha másnapos lennék 😊 Nagyon rosszul érzem magam ez miatt

Bocsi, hogy hosszú lett.


2021. okt. 14. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de mégis miért kéne hogy elküldjenek?!


És miket irogat a kolléganő? Amúgy nagyon megütheti a bokáját, ha piszkál.


Próbáld naplózni az életed, hátha rájössz hogy valamivel kapcsolatba hozható-e a görcs.

2021. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon gyenge a munka, kevés a megrendelés, sok cuccot vissza is küldtek. Nem sok esélyt látok a hosszútávú munkára itt.

Hát kb mindent írt, amit el tudtok képzelni. Idegesiti, hogy sokat vagyok táppénzen. Nem vagyok gonosz ember, de kivánom neki, párszor élje át ezeket a rohamokat. A főnök nem reagált rá semmit, egy rossz szót nem kapott a kollega.

Pár hete is nagyon jó minden, nyugi van, mégis hétfőn rámjött. Érdekes hogy néha érzem, szólok másoknak, hogy nem vagyok jól. Vagy itthon az ágyban ébredek és nézek, hogy mi van.

Egyébként nő vagyok és 33 éves 😊

2021. okt. 14. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet h azután vagy rosszul hogy piszkálnak? Nem rögtön, akár 2-3 nap múlva?

Vagy esetleg valami élelmiszerre vagy érzékeny?


Amugy van Egyenlő Bánásmód

2021. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

* Egyenlő bánásmód hatóság.


Keress másik helyet, ezeket a retkeket meg nyomd fel náluk.

2021. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyon lesz igy másik helyem, mindenhol van üzemorvos, nem hazudhatok, igy nem vesznek fel.

Ezek a kollegák nem nagyon beszélgetnek, egyszer írt, régebben párszor beszólt,.mostanában nem. Viszont érzem, hogy figyel, ha csinálok valamit.

2021. okt. 14. 22:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak más betegségek is amik sok táppénzzel, ájulással járnak. Márpedig mindenkinek ehhez igazodni kell, amennyiben nem százalékolják le a dolgozót.

Vedd fel a kapcsolatot, kérj jogi segítséget + pszichológus, hogy Te magad se érezd elkileg rosszul magad.


És teljes szívemből kivánom, hogy találj olyan munkahelyet, ahol szeretnek, odafigyelnek Rád!

2021. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy 🙂
2021. okt. 14. 23:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Szedd a gyógyszert. Én ugyanígy jártam. Abbahagytam, és 1 hónap után újra kijött
2021. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Érdekes volt 1 hónapja. Mentem haza a dookitól táppénzes papirral a kezemben,másnap mentem volna dolgozni. Na akkor estem el úgy az utcán, hogy azt nem kivánom senkinek sem 🙁🙁🙁
2021. nov. 19. 05:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gyógyszert kéne váltanod, mert a jelek szerint ez nem használ! Beszélj az orvosoddal! Ha nem hajlandó másik szert felírni, válts orvost.


Valamint gyógyszerek mellett kiegészítőkkel is enyhítheted a tüneteket.

A B vitamin rendkívül jól hat az agyra, erről a szerről nagyon jó tapasztalatom van, volt olyan gyógyszerrezisztnes kislány, akinek fogta a rohamait!


Behavior Balance DMG

2021. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!