Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hányós-hasmenéses vírus...

A hányós-hasmenéses vírus tünetei nektek milyen sorrendben alakultak ki?

Figyelt kérdés

Emlékeztek esetleg rá, hogy mivel kezdődött? Hányinger, hányás, majd hasmenés volt és utána a láz és hidegrázás, vagy pont az utóbbival indult?


Sajnos a tágabb családban lévő kisgyerekek által úgy néz ki, benyelhettünk egy ilyet Párommal és kíváncsi vagyok, mire számíthatunk...


Fel lehet az ilyenre készülni valahogy az immunerősítésen kívül, hogy minél kevésbé facsarjon ki?


(Egy átlagos immunrendszerű, hipochonder, harmincas F)



2021. okt. 21. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A wc-n ültem egy vödörrel az ölemben. Különben nem tudtam volna melyik felemet tartsam oda. Görcsölt a belem. Úgy legyengített, mint a fene. Muszáj pótolni a sót és a cukrot ilyenkor, ezért ropit és limonádét tömtem magamba, ha kijött, ha nem.
2021. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában lázzal szokott kezdődni és utána jön a hasmenés, hányás, de van, hogy láz egyáltalán nem kíséri.
2021. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2, a láz után kb. mennyi idővel jelentkezik a többi tünet? Nem sokkal később és hirtelen, vagy órák, akár 1-2 nap is eltelik?
2021. okt. 21. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eltérő lehet, nekem most úgy volt, hogy reggeltől éreztem, hogy kezdek lázasodni, aztán este jött a hasmenés. De amúgy minél inkább félsz tőle, annál jobban bevonzod. Én is félek a hányós-hasmenős vírusoktól vagy gyomorrontástól meg ilyenektől, és így sikerül is kb kétévente összeszednem valamit…
2021. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4, sajnos hányásfóbiám is van a hipochondria mellé, nem én vezérlem a félelmet. Emlékezetem óta nem hánytam, azt sem tudom, hogy ne fulladjak bele.
2021. okt. 21. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Átérzem, én is utálok hányni, mások meg kb. minden bulit így fejeznek be :D Hát én a gondolatától is rettegek. De valahogy el kell fogadni, hogy ha meg kell történnie, úgyse tudsz mit csinálni.
2021. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!