Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vannak úgy felháborodva...

Miért vannak úgy felháborodva az emberek, ha esetleg majd 4-6 havonta oltatni kell korona ellen? Ez akkora nagy trauma? Fél óra alatt megvan az egész eljárás...Az egészség meg az egyik, ha nem a legfontosabb dolog az életben...

Figyelt kérdés
Azért évente kétszer max 1 óra nem a világ....
2021. nov. 29. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Mivel minden oltással esélyed van valami durva mellékhatásra. 3 oltás=3x akkora esély.


Érdemes benézni a Pfizerkárosultak csoportba. Emberek bénulnak le, vetélnek el, kerülnek intenzívre szívproblémák miatt. Én egy nagyon közeli barátot vesztettem el 2 nappal oltás után.


Aki oltatni akar, oltasson, felőlem 463929 adagot is magába nyomathat, csak ne tegyék közelezővé és ne zsaroljanak olyanokkal hogy kirúgnak a munkahelyemről ha nem oltatok!

2021. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
64%
Mondjuk mert rámegy a napom mire odamegyek, várok, oltatok, hazamegyek?
2021. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# : De ezek kb ilyen lapos föld hívők csoportja. Ott mindenki mondhat bármit, amikor meg hozni kéne valami bizonyítékot mindenki lapít. Az orvostársadalomban nincs erről vita hogy az MRNS vakcina vég-e vagy öl....

99 % oltáspárti, 1% oltásellenes az orvosoknak kb, mégis sokan annak az 1%nak hisznek....


Védőoltásból több mint tízet kap egy gyermek 6 éves koráig, és ott van olyan ami nem ennyire biztonságos, mint a COVID vakcina, mert ebbe van 20 év kutatómunka....

2021. nov. 29. 15:17
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Csak azért mert téged sikeresen beszippantott a kovidszekta én oltokozzak félévente a tökéletesen funkcionáló immunrendszerem mellé? El vagy szállva magadtól szerintem.
2021. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
igen, 2x1 óra nem a világ, viszont 3 napja döglődök. És azt a fájdalmat se kívánom senkinek, amivel küzdöttem, mert hogy felerősíti a meglévőt.
2021. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
74%
Egy barátom cselgáncs edző. Volt! A második Pfizer után ugráló pulzus, a legkisebb megerőltetés után magas vérnyomás lehetetleníti el munkavégzését. Az életét tette fel a sportra, most meg leszázalékolták...
2021. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Kedves 4-es....a Kóbor is ezt mondta, most hol is van?
2021. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem, nem laposföldes csoport. Mindenki saját tapasztalatot oszt meg. Van akinek csak izomláz vagy bőrpír, van akinek sokkal súlyosabb. 10 ezer fő fölött van jelenleg a csoport, kb 5 ezer emberre mondanám azt hogy tényleg súlyos mellékhatása van szóval 1-2%-a az oltottaknak. De kb a covid is ennyi embert visel meg, a 99%-on úgy megy át mint egy nátha.


Sajnos a családomban is volt komoly baj, apám majdnem belehalt a "kezelésbe" mikor bakteriális tüdőgyulladással berakták covid osztályra és covid gyógyszereket kapott.


Egy közeli barátom 2 nappal később belehalt az oltásba és a szűk baráti körömből csak 4 olyan ember van aki nem tud felkelni az ágyból hetek óta, annyira gyenge.

Szóval ennyit arról hogy a szomszéd unokatestvérének a postásától hallottam. Ezek csak azok az esetek amik a közvetlen környezetemben történtek. De abban a csoportban is az emberek a nevüket és arcukat felvállalva osztják meg a tapasztalataikat oltás után!

2021. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!