Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Füldugulás.Betegség.Bővebben...

Füldugulás.Betegség.Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Múlthéten lebetegedtem kezdődött egy kis köhögéssel enyhe torokfájás de nagyon enyhe,aztán aznap szerda estére belázasodtam amit mostanra kifeküdtem,de 2 napja bedugult mindkét fülem amit tudni kell hogy nekem évekkel ezelőtt is gyakran volt amikor náthás beteg voltam és mindig elmúlt de akkor csak egy fülem szokott bedugulni most mindkettő ha befogom az orrom és fújjok akkor kicsit kipattan de aztán vissza a kérdésem az lenne hogy ez valakinek volt e már ilyen formában és hogy mit kezdett vele?
2022. febr. 1. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ismerős, nekem is fülfájásom volt a covidtól. Aztán PCR teszt megerősítette hogy pozitív vagyok! Szóval holnap hívd fel a háziorvosodat, vagy írj emailt neki és kérj vizsgálatot OSZIR lapra mentőket.
2022. febr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem nem fülfájásom van hanem dugulásom és mint irtam akkor is volt ez már amikor még ez a mindenre rámondjuk féle virus nem is létezett.én azt kérdezem akinek dugulása volt az mit kezdett vele?
2022. febr. 2. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Lett megoldásod?
2022. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!