Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire súlyos a rák? És...

Mennyire súlyos a rák? És miért itt kérnek tánácsot a rákosok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a rák nagyon súlyos de engem mindig is érdekelt hogy mennyire súlyos( tudom hogy halálos is lehet) nagyon sok rákos ember itt kér segítséget de ha rákos lennék és olyan rosszul lennék mint ahogy mondják nem itt kérnék segítséget. Pár éve megnéztem az Alexa és Katiet és ott nagyon súlyosnak tünt.
2022. febr. 18. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Minden attól függ, hogy milyen hamar veszik észre. Az időben felfedezett daganatok jó eséllyel gyógyíthatóak. Az is számít melyik szervben van. Pl. egy korán felfedezett emlőrák jól kezelhető általában, míg egy hasnyálmirigyrákot nagyon nehéz kiszúrni. Minden esetre a rendszeres szűrővizsgálat nagyon fontos.
2022. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. febr. 18. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik hogy az orvosok itt rendelnek,és távgyógyítással itt megfognak gyógyulni.

Az utóbbi időkben eléggé elterjedt hogy EÜ végzettség nélkül rémisztgetnek rákkal, téves diagnózissal, anonim emberek.

Higgyétek el nem sok orvos olvassa ezt a fórumot.

Max arra jó hogy sorstársat találj,de diagnózis kérésre teljesen hülyeség.

A távgyógyítás még az orvosoktól is etikátlan szakmai szemmel.

2022. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Ja szerintem se túl sok olavass ezt a platformot
2022. febr. 19. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!