Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig tart az orrfolyás,könny...

Meddig tart az orrfolyás,könnyezés?

Figyelt kérdés

Koronavírusos vagyok, 2 napja durván folyik az orrom,be is dugul estére durvábban,rengeteget tüsszögök,és úgy könnyezik a szemem mint aki sír.folynak a könnyeim,már be is van dagadva a szemem,mint amikor sokat sír az ember

Nem tudjátok mikor várható vajon javulás?Köhögés nincs,mit gondoltok azt megúszom?



2022. máj. 9. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez inkább allergiának hangzik. Nem mindent a covid okoz.
2022. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 teszt is igazolta a koronavírus fertőzést.különben sem vagyok allergiás semmire.
2022. máj. 9. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:

A kettő nem zárja ki egymást, allergia pedig bármikor kialakulhat.

Én 43 évesen nyertem három keresztes parlagfű allergiát. Attól hogy covidos vagy, még lehetsz allergiás. Főleg hogy ezek a tünetek nem jellemzőek a covidra.

2022. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem omicronban 3 napig tartott ez a szakasz. Nagyon könnyeztem és nagyon zavarta a szememet.



Előtte az erős torokfájás volt 3 napig, az ment át a náthába.


Utána meg az akkor már hónapok óta meglevő, enyhén hurutos köhögésem erősödött fel.



3-as


Nekem az összes orrfolyásos náthám olyan volt, mint amilyennek a kérdező leírta. Az omicron pedig nátha. (?)

2022. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó-nekem is 3 napos torokfájás után jöttek ezek a tünetek.
2022. máj. 9. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 7 napig volt ez.
2022. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy allergiánál tuti van szem-, torok viszketés. Covidnál nincs.
2022. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!