Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez az ajkaim belső...

Mi lehet ez az ajkaim belső felszínén?

Figyelt kérdés
Az alsó ajkam belső felszínén megjelent egy átlátszó kis duzzanat, nem fájdalmas de irritál, picit talán érzékeny. Nemtudom hány napja lehet ott, mert a hétvégén például egyáltalán nem emlékszem rá, hogy foglalkoztam volna vele, de ma pl kifejezetten zavar. Körülötte nem piros, eléggé picike, mint egy ceruzahegy. Fogorvos egyszer van a héten a környéken, és az még jópár nap. Lehet, hogy megsértettem? Kinyomni nem szeretném, olyan mintha víz lenne benne vagy a fene tudja
2022. jún. 6. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kép többet mond minden szónál...
2022. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Afta?
2022. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megütődött, vagy ráharaptál, a bőröd alatti sérülést meg ilyen vizes cuccal vette körül a szervezeted. Nekem is van nagy ritkán, én őszintén szólva nem bírom ki amíg felszívódik, és kiharapom :D
2022. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!