Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphattam volna valamit a...

Elkaphattam volna valamit a galambtól, illetve hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Tegnap este egy galamb repült az erkélyem korlátjára, akkor ez nem volt túl meglepő, többször is volt már ilyen. De ma reggel mikor kimentem még mindig ott volt. Maga alá ürített, zöld színű hasmenése van. Természetesen utána olvastam (elég rossz szokásom), hogy miket lehet esetlegesen elkapni tőle és volt pár betegség kiemelve ami az ürülék okozta kórokozók belégzésével megbetegítheti az embert. Kb. másfél percig voltam tőle másfél méter távolságba, így lehetséges, hogy belélegeztem olyat ami megfertőzhet?


Illetve elkergetni nem szeretném mert szerintem ha le is lökném valószínű egyből leesne. Kit érdemes hívni ilyenkor?


2022. jún. 7. 06:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kaphatsz el ennyitől semmit... Madár vagy vadállat mentő egyesülettel vedd fel a kapcsolatot.
2022. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ugyanaz volt?
2022. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!