Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez forduljak az "alvással"...

Kihez forduljak az "alvással" kapcsolatos félelmeimmel, hogy győzzem le?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem tudok elaludni egyedül. Nappal, (természetes)fényben nincs problémám, sőt este is elalszok, de ahogy éjfél után van rögtön felriadok és utána félek nagyon visszaaludni. Az okát nem tudom megmondani, de pánik tőr rám. Ha van velem valaki, akkor természetesen nincs gondom ezzel. Elég, ha csak a másik szobában van nem muszáj mellettem lennie. Próbáltam, hogy a másik szobában bekapcsolom a tv-t, háttérzajt csinálok vagy a lámpát felkapcsolom, de semmi se segít, ugyanúgy rettegek.

Mivel a párom sokszor hajnalban jön haza a munkából ezért inkább nem alszok és megvárom őt, emiatt persze hullafáradt vagyok egész nap.

Kihez forduljak ezzel? Kilehet ezt "nőni"? Van, akivel ugyanez van/volt? Mivel sikerült ezt leküzdeni? Nektek mi volt az okotok, amitől éjfél után féltetek aludni?



2019. dec. 21. 02:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez velem is, nekem meg az a baj, hogy párom hajnalban megy dolgozni kb 2-3orakkor es félek egyedul. Nekem csak erősödott miutan volt t abortuszom.

Hany eves vagy, miota tart?

2019. dec. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huh... nagyon sajnálom :(( Nem lehet egyszerű.

Most 27 éves vagyok, de amióta az eszemet tudom így van nálam ez. Semmi sem változott az évek során.

2019. dec. 21. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!