Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az alapvető dolgokon kívül...

Az alapvető dolgokon kívül (lent kifejtem) van olyan dolog, ami miatt nem barátkoznál valakivel?

Figyelt kérdés

Alapvető, hogy kijöttök, jól elbeszélgettek, hasonló érdeklődési köreitek vannak, és emberileg normális; nem áskálódik, nem irigykedik, nem bunkóskodik. Magyarán belsőre minden klappol.


És olyan apró "hibákra" gondolok, hogy az illető nem néz ki jól, vagy kínosnak tartod egy hobbiját vagy a munkáját, esetleg nagyon vegán vagy, ő meg imádja a húst, stb stb... Szóval nem a karakterében van a hiba, hanem valami más zavar.


(EZ NEM EGY INCEL KÉRDÉS, kizárólag barátságról van szó, és nem azért kérdezem mert mindenkit felszínesnek hiszek!!)


2022. febr. 19. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Már barát is csak akk lehet valaki ha jól néz ki és minden kritériumnak kizárólag tökéletesen felel meg? Inkább maradok egyedül örökre baszki komolyan már
2022. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan dolog ami miatt ne barátkoznék valakivel ha amúgy jól elvagyunk együtt stb
2022. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen vannak emberek akik szimpatikusak és szívesen barátkozom velük és vannak akik nem. Sokszor nincs konkrét indoka a dolognak.
2022. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valakit cikinek tartanak szerintem az annyira rossz dolog. Főleg ha emiatt nem vállalják fel, nem mennek el vele valahova vagy nem csinálnak közös képet mert nem elég karakteres.

Engem olyan egyáltalán nem zavar, ha valaki kicsit csúnyácska, a testéből él pl vagy ha rögeszmés vegán vagy yu-gi-oh kártyákkal játszik 30 évesen, egyetlen olyan barátnőm van akinél baromira nem tetszik, hogy évente lefialtatja a fajtajellegű kutyáját és eladja a kölyköket, ez a kezdetkor keltett bennem kétséget a barátsággal kapcsolatban, igyekszem szóvá is tenni neki elég gyakran, de emiatt azért mégsem dobtam a barátságot.

2022. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!