Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nagyon jó barátommal...

Egy nagyon jó barátommal sajnos berúgtam.Azért sajnos,mert olyan dolog történt ami miatt rettenetesen érzem magam és tartok tőle hogy rámehet a barátságunk. Ti hogy reagálnátok? Valakivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Nála aludtam és éjjel bevizeltem,nem ébredtem fel hogy kell,biztosan a sok alkoholtól.

Ki járt már így akármelyik oldalról?

Hogy lehet ezt kezelni?



2022. jún. 5. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Én például az összes titkomat elárultam egy baráti körbe :D...hát most mit lehet tenni 1 hétig szégyenletem magamat, aztán elmúlt, ha valóban igazi barát lefogja szarni max nevet rajta egyet.
2022. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

En meg sosem jartam igy.😬😂

Kerjel bocsanatot, akar tobbszor is. Az agynemut mosd ki te, s az agyat is probald megtalaritani, amennyire csak lehet.

Baratod amugy mit mondott?

2022. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze hogy kimostam és az ágyat is kitakarítottam tisztítógéppel.

Semmit nem mondott.Sokszor bocsánatot kértem.Azt mondta jó.Ez volt a legtöbb.Miután végeztem a takarítással olyan fura volt a hangulat hogy inkább eljöttem.

2022. jún. 5. 15:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami rá tud menni, az nem nagyon jó barátság. Úgy mégis hogy tudtad volna megakadályozni, hogy éjszaka öntudatlan állapotban mit csinálsz? Maximum a lerészegedést lehetett volna megakadályozni, de abban ő is benne volt. Honnan tudod, hogy ő nem pisilt be? Kimossa a lepedőt a mosógépben és annyi.
2022. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha erre ramegy egy baratsag, akkor az nem olyan melysegu.

Ertem en, h gaz belehugyozni mas agyaba, de nyilvan nem akarattal csinaltad, egyutt ittatok, tudja nyilvan.


Nem tehetsz egyebet sajnos a baratsag erdekeben.

2022. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Nem kell ebből ekkora tragédiát csinálni!

Egy jó barátságnak nem szabadna rámennie szerintem sem!

Nem volt velem sem ilyen,de nyilván gyerek korban igen és elhiszem hogy kellemetlen.De kitakarítottál,bocsánatot kértél,ennél többet nem tehetsz!

2022. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is az csak egy rohadt ágynemű, nyilván nem aranybársonyból van.
2022. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Majd megedződsz, mindenki pancser mikor elkezdi
2022. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Velem történt ilyen.Vendégségben és az én ágyamba is pisilt be más.Egyikből sem csináltam túl nagy ügyet,megeshet ez bárkivel.

Korrekt,hogy gondoskodtál a takarításról!

A hülyékkel meg ne foglalkozz,egy ide is tévedt sajnos.Mindenhol van belőlük,ez a legnagyobb örömük hogy beszólogatnak!

Remélem a barátságotok megmarad,de ha nem akkor ne sajnáld mert az nem igaz barát aki nem áll ki a másik mellett!!!

2022. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy a megbocsájtás jeleként megengedi-e neked, hogy ismét ott aludj! (?) :)
2022. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!