Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most akkor törölni fogja az...

Most akkor törölni fogja az orvos a diagnózist vagy nem?

Figyelt kérdés

Röviden:


kényszeresen szedették velem depresszió miatt a rivotrilt, mikor elhagytam durva elvonási tünetek jelentkeztek, köztük hallucináció.


Ezután a diagnózis: depresszió, szorongás, egyéb skizofrénia


Soha többet nem fordult elő velem ilyen! Elhagytam a rivotrilt 2.5 év alatt, antidepresszánsokat is elhagytam. Semmi bajom!


Eddig azt ígérte az orvos, hogy törölni fogja a diagnózist, ha leteszem a gyógyszert.


Antipszichotikumból igaz még van egy kevés, de azt mondta, hogy ha nem járok akkor automatikusan "gyógyultnak" számítok.


Ergo hazudott és nem törli... :'(



2022. júl. 31. 00:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
És szerintetek az rendben van, hogy beírjál diagnózisnak, higy nemi beteg vagyok? Csak kiakartam vizsgaltatni magam, aztan kiderült semmi bajom? Emellett beirtak diagnozisnak az ibd-t és ibs-t miközben gyomortükrözés után kiderült, hogy gyomorgyulladásom van csak. Tiszta hülyék ezek az orvosok, rám aggatnak minden szart, aztán majd hogy magarázzam ki ha megyek orvoshoz????
2022. júl. 31. 02:39
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A diagnózis meg az iránydiagnózis is különböző dolgok. A különbség az, hogy a diagnózis egy kijelentés, az iránydiagnózis pedig egy kérdés. Tehát ha nemi betegségre vizsgálnak, ez az iránydiagnózis. Ha nem találnak semmit, akkor a diagnózis sine morbo, azaz nincs itt semmi látnivaló.
2022. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 NTBS ***** válasza:
100%
Ezt tőle kérdezd meg. Én sajnos nem tudom.
2022. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem iranydiagnózis volt, hanem rendesen beleirtak
2022. júl. 31. 13:19
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem látom a leletedet, de ha arra gondolsz, hogy az anamnézisbe írták, akkor tisztázod a félreértést és akkor nem írják bele. Nemi betegségre diagnózist a pszichiáter nem ad.
2022. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

,Nem iranydiagnózis volt, hanem rendesen beleirtak"


???


Nem az a kérdés, amit írsz azt értem, de olyan , hogyan lehet hogy nemi betegséget írnak a gyomorgyulladás helyet? Vagy azt is beírták? Meg, ha nemibetegség gyanúja miatt mész kivizsgálásra, hogy jön a képbe a gyomortükrözés?

2022. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
gyomorfájdalom meg kivizsgáltatni magam nemi betegségre két külön orvos
2022. júl. 31. 15:22
 18/20 anonim ***** válasza:

Értem.


Emellett beirtak diagnozisnak az ibd-t és ibs-t miközben gyomortükrözés után kiderült, hogy gyomorgyulladásom van csak.


De így akkor a kettőnek mi köze egymáshoz? A gyomorgyulladás nem zárja ki , hogy ne lenne más betegséged. Nem állítom, hogy van de honnan tudod, hogy nincs?

2022. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%

Vagy az összes orvosnak vele van gondja, és őt szívatja, tönkretéve az életét

Vagy meg van az oka a skizofrénia diagnózisnak.

2022. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A gyomortükrözés a legbiztosabb módja, ők mondták, hogy csak gyomorgyulladás semmi ibd vagy ibs. meg is kérdeztem.
2022. júl. 31. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!