Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkasi fájdlom 16 évesen?

Mellkasi fájdlom 16 évesen?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve először elkezdett fájni a mellkasom bal oldala. Akkor az ekg nem mutatott elváltozást, ugyhogy megnyugodtam. Mostanaban viszont elkezdtem sulyzos edzeseket, es ujra elojott a problema. Most viszont inkabb a bal vallam es a mellkasom "talalkozasi pontjanal" erzem a fajdalmat, ami nem is igazan fajdalom, hanem kellemetlen erzes. A pulzusom elvileg rendben van, bar ha alkoholt iszok akkor elegge felgyorsul, es neha van szivdobogas erzesem. Lehet szíveredetű a problema egy sportos 16 evesnel?

2022. aug. 21. 19:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%

EKG nem mutatja ki a vérrögképződést, ami érelzáródást okozhat.


Ezért javasoltam a D-dimer tesztet, csináltasd meg !

2022. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem tul valoszinu h ez a problemam
2022. aug. 21. 21:17
 13/25 anonim ***** válasza:
57%
12: ezt inkább bízd az orvosokra...
2022. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Rajuk bizom, de mindig amikor valamilyen panasszal voltam naluk, jok lettek az eredmenyeim. Es ugy tudom, hogy a szivben egy erelzarodasnak komolyabb tunetei vannak mint egy kis fura erzes a bal vall es mellkas kozott
2022. aug. 21. 21:27
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

14: na, de hiába jók az eredményeid, ha mégis van panasz !!


És azért én a helyedben megcsináltatnám azt a tesztet, mert sosem lehet tudni...

2022. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni meg h vervetelem is volt par honapja, es az is tokeletes lett
2022. aug. 21. 21:38
 17/25 anonim ***** válasza:
70%

Majd biztos egy 16 éves fogja diktálni a dokinak, hogy milyen vizsgálatot végezzen el...

Kérdező, jól mondod, nem valószínű, hogy az a bajod, amit egy névtelen kommentelő ideokoskodik. Ha panaszod van, beszélj az orvossal!

2022. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Csak felsoroltam hogy milyen vizsgalataim voltak...
2022. aug. 21. 21:49
 19/25 anonim ***** válasza:
17: nem kell diktálni, szerintem elég lesz az is, ha szépen megkéri, hogy a biztonság kedvéért nézzük már meg..!
2022. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem úgy működik az egészségügy, hogy amit a beteg kíván, azt az orvos máris elrendeli. Nincs rá pénz ugyanis, hogy minden kívánságot ingyen teljesítsenek. Persze fizetés ellenében végülis szinte bármi szóba jöhet, mostanában ki van rakva az árlista a háziorvosi rendelőkben is, meg lehet menni magánklinikára is...
2022. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!