Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkasi fájdlom 16 évesen?

Mellkasi fájdlom 16 évesen?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve először elkezdett fájni a mellkasom bal oldala. Akkor az ekg nem mutatott elváltozást, ugyhogy megnyugodtam. Mostanaban viszont elkezdtem sulyzos edzeseket, es ujra elojott a problema. Most viszont inkabb a bal vallam es a mellkasom "talalkozasi pontjanal" erzem a fajdalmat, ami nem is igazan fajdalom, hanem kellemetlen erzes. A pulzusom elvileg rendben van, bar ha alkoholt iszok akkor elegge felgyorsul, es neha van szivdobogas erzesem. Lehet szíveredetű a problema egy sportos 16 evesnel?

2022. aug. 21. 19:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szólsz anyádéknak és elvisznek egy magánklinikára.

Vagy nem. 😁

2022. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát, ha az ember egészségéről van szó, akkor aki megteheti, az azért utánajár a dolgoknak és nem bízza magát teljesen a véletlenre meg az orvosokra.


Sajnos nem minden orvos lelkiismeretes - még pénzért sem!


De nyilván azt a kérdező maga tudja, hogy a panaszainak kiderítésére milyen anyagi források és lehetőségek állnak a rendelkezésére.

2022. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"ha az ember egészségéről van szó, akkor aki megteheti, az azért utánajár a dolgoknak és nem bízza magát teljesen ... az orvosokra."

Hanem? A cukrászokra? :-OOO

Vagy elvégzi inkább az orvosi egyetemet, hogy ő maga legyen szakértő (de minden szakterületen ám, sose lehet tudni, hogy milyen egészségügyi baja adódik majd az életben!), merthogy "Sajnos nem minden orvos lelkiismeretes"?


"De nyilván azt a kérdező maga tudja, hogy a panaszainak kiderítésére milyen anyagi források és lehetőségek állnak a rendelkezésére."

Egyáltalán nem nyilván, hogy valaki 16 évesen tisztában van a szülei anyagi lehetőségeivel.

2022. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23-as nem értem, hogy mit kötözködik!


Nem cukrászokra, hanem saját utánajárásra gondoltam. Olvasni csak tud mindenki?!


Nekem vannak negatív tapasztalataim az orvosokkal és a kérdező sem hlye, hogy ne tudná megbeszélni ezt a szüleivel!


Az a baj, hogy egyesek totál hlyének nézik az embert!

2022. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Olvasni csak tud mindenki?!"

Ez a baj az internettel, hogy sokan csak olvasni tudnak, mást nem, és minden hülyeséget összeolvasnak, amitől máris ugyanolyan szakértőnek gondolják magukat, mint pl. egy orvos - aztán viszont nem tudják értelmezni, amit olvastak...

2022. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!