Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az oltás tehette tönkre az...

Az oltás tehette tönkre az életem?

Figyelt kérdés

2021. Júniusban kaptam meg a második Pfizer oltásom. Ezután vettem észre, hogy alhasi puffadás jelentkezik nálam minden este. Tavaly Október-Novemberben aztán súlyosbodott a dolog. Karácsonykor, újévkor alig bírtam valamit enni. Sajnos jelenleg is fennállnak a panaszaim: puffadás, alhasi fájdalom, teltségérzet, reflux, hasmenés, evés utáni fáradtság. A gasztros orvos savlekötőt írt fel, szerinte az okozza, de nem használt. Van itt olyan aki oltás után emésztőrendszeri panaszokkal küzd? Hozzátenném, hogy már oltás előtt se volt rendben a gyomrom, régóta refluxos vagyok. Okozhatta ezt egyáltalán az oltás, vagy esetleg a vírushelyzet miatti nagyfokú stressz váltotta ki? Nem vagyok anti-vaxxer, csak furcsállom, hogy oltás előtt nem voltak ilyen mértékű rosszulléteim.


25/F



2022. szept. 8. 10:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Az orvos csak mosolygott, amikor kérdeztem nem-e daganat. Szerinte az vérzéssel járna, és még fiatal vagyok. Emiatt TB alapon nem végeznek tükrözést. Talán magánklinikán egy CEA tumor marker vizsgálatot el tudok végeztetni. Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok édesanyádnak!
2022. szept. 10. 19:41
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan nöismerősöm,aki fiatalon lett vastagbélrákos! Össze-vissza műtötték,vágták fiatalon (25-30) a hasát, a hüvelyét,a beleit...


Legalább egy tumormarkert nézess!

2022. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Senior Séf ***** válasza:
100%
A face-en van egy Pfizer mellékhatások c. csoport. Ott sokkal cifrább dolgokról számolnak be. Nagyon úgy néz ki, hogy az oltás által bevitt tüskefehérje belepiszkál az immunrendszerbe, és autoimmun folyamatokat indít be.
2022. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Néztem a csoportot, ott sokaknak bőrallergiát okozott. Olyat, hogy valakinek IBD-t idézett elő nem halottam, legalábbis nincs még hivatalos tanulmány róla. Édesapámnak autoimmum bőrbetegsége van, négy oltást kapott (három különböző fajtából) neki pl. semmi baja sem lett.
2022. szept. 11. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!