Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet hogy mindenem...

Mi bajom lehet hogy mindenem begyulladt?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve voltam covidos, begyulladt a fogam, ínyem stb... Most meg a szemem.

Mit tegyek?


2022. szept. 11. 14:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

"Mit tegyek?"


Menj el orvoshoz kivizsgálásra.

2022. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, vérkép
2022. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

De ha aggódsz, akkor már tegnapelőtt érdemes volt időpontot kérni, - akkor talán 10 éven belül sorra is kerülsz, de ha szerencséd van meg is gyógyulsz addigra magadtól, mire sorra kerülsz.

>>Magyarország! Így szeretlek!<<

2022. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
ezek banális dolgok, a covidhoz nincsen semmi köze.Az embernek lehet többféle betegsége is.
2022. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj el góckutatasra. Akár fogászati probléma is okozhat gyulladást több helyen a szervezetben.
2022. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Menj el kivizsgálásra, keressenek gócot, mellette meg fogyassz természetes gyulladáscsökkentőket. Muszáj lesz, mert Magyarországon kb húsz év mire minden vizsgálatot lebonyolítanak.

Én a fogàszattal kezdeném. Nekem is begyulladt nemrég a fogam, most meg az ínyem, voltam vele három orvosnál is, de egyiksem tud semmit. Magamnak kezelem amennyire lehet. Kitapasztaltam magamtól mitől jobb, és így élek egy ideje.

2022. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
3,6: ez nem igaz. Apukám mostanában volt góckutatás miatt több szakrendelésen is, mindenhova 1-2 héten belül mehetett. Én szemészeten és laborban voltam, egy héten belül.
2022. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

#3

Hagyjuk már a hülyeséget, nemreg váltottam munkahelyet, X nap voltam üzemorvosnál, kért EKG-t, tüdőszűrőt, labort, szemészetet.

EKG-ra aznap fogadtak, labor másnap reggel, aznap delutan lett eredmény, tüdőszűrő aznap délután, szemészet amire egyedül várni kell 1.5 hónapot


Egyáltalán nem tragikus az ellátás, nézz meg pár külföldön élő magyar youtubert, mit összekínlódnak az orvosokkal, pl SJucus Németország, Anita Észak Írországból, ezekhez képest az ellátás itt világszínvonalú.

2022. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes, akkor én élek valami földönkívüli helyen, - itt ugyanis még az orvos sem hajlandó kijönni mozgásképtelen beteghez és több hónapos várakozási lista végére ültették le a beteg feleségemet - olyan fájdalmakkal, amelyeket sok ember nem viselne olyan békésen, mint ő.

Tudom! -Alvóflex!... Szedjétek!

2022. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Na, 7es egyszerre :)

Szerintem is flottul megy minden, nem tudom hol élnek, de ha más nem még a magán is jóval megfizethetőbb mint külföldön, szóval ha fontos akkor a magánra is előteremti az ember, de amúgy anélkül is lehet menni.. Szült a feleségem nemrég, ott is flottul ment minden vizsgálat hálapénzezés nélkül is

2022. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!