Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet hogy mindenem...

Mi bajom lehet hogy mindenem begyulladt?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve voltam covidos, begyulladt a fogam, ínyem stb... Most meg a szemem.

Mit tegyek?


2022. szept. 11. 14:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
28%

"Nehéz felfogni, hogy minden város más?"


Ti kezdtétek el, hogy nem is igaz, hogy sokat kell várni, mert nektek 1-2 hét volt... Győr szerintem nem egy sz.r hely , mégis másfél hónapot vártam az MRI-re, élmény volt addig törött vállal...

2022. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
25%
21: Törött vállal sürgősségin azonnal ellátnak.
2022. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
28%
Ott kezdtem a procedúrát... nem nyílt törésem volt, így nem műtöttek azonnal, onnan még át küldtek a balesetire. Ott az orvos elutalt mr-re,amire ilyen finom időpontot kaptam, utána írtak műtétre, de ha nem hiszed el, szívesen megmutatom a műtét utáni röntgent amit másnap csináltak, hogy frissen benne van a 2 csavar...
2022. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
78%
Én voltam a másik aki nem vár sokat sehol, én Vecsésen lakok, itt megy minden gyorsan a környéken.
2022. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!