Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik voltak a legfurcsább...

Mik voltak a legfurcsább tüneteitek covid közben és után?

Figyelt kérdés
Kérdés adott. Kíváncsi vagyok.

2022. szept. 13. 20:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%

Közben: állandóan fals festékszagot éreztem + a hús bárhogy volt elkészítve, csak a gyomorforgató szagát éreztem, így egy időre vegetáriánus lettem.

Szerencsére ezek elmúltak, illetve nem vettem észre post-covid tüneteket.

2022. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
Mindenhol rothadás szagot éreztem, étvágyam 2 hétig alig volt, minden büdös volt.
2022. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%

Elég tipikus tünet volt az ízlelés és szaglás elvesztése, de nekem akkor is a furcsa kategória, amikor a citromot belefacsartam a számba, és egy arcizmom se rezdült meg.

Ami nem olyan tipikus, az a csalánkiütések megjelenése, oldalt a térdemnél pl. tenyérnyi nagyságú, vérvörös kiütéses terület volt. De ezek a kiütések hamar elmúltak, Neogranormonnal kentem.

Utána nem maradt meg semmi a tünetek közül, de két hétig iszonyatosan beteg voltam. Enni se bírtam, nagyon magas lázam volt. Apám egy pár napos hőemelkedéssel megúszta az egészet, neki viszont csak fél év múlva kezdett el visszajönni a szaglása.

2022. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%
Ja, és büdös, erős töltött cigi szagát olyannak éreztem, mintha cseresznyés füstölő lenne. 😅
2022. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
63%
A legfurcsább tünetem az volt, hogy nem volt semmi extra, azt hittem, megfáztam. Csak gyanús lett, hogy az egész családom egyszerre fázott meg. Férjem csinált egy tesztet és kiderült, hogy ez volt a rettegett covid.
2022. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
Szegény kislányom mindenre azt mondta, hogy savanyú és hetekig nem evett.
2022. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Akkor lehet mégsem én vagyok a hülye, hogy egyfolytában ilyen büdös hányásra emlékeztető szagot érzek.


Favipiravir után hasfájás?

2022. szept. 13. 21:42
 8/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig a válaszokat, jöhetnek még. :)
2022. szept. 13. 21:42
 9/38 anonim ***** válasza:
80%
#5-ös vagyok. Ezek szerint már őszintének sem lehet lenni, mert rögtön megy a lepontozás, ha én a családommal tipikus megfázási tünetekkel estem át rajta? Az szép! Igazatok van, 6x meghaltam már 99,98% túlélési arányú covidban..
2022. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. De tessék: [link]
2022. szept. 13. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!