Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik voltak a legfurcsább...

Mik voltak a legfurcsább tüneteitek covid közben és után?

Figyelt kérdés
Kérdés adott. Kíváncsi vagyok.

2022. szept. 13. 20:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 30-as!

Tanulmányt kérsz arról, hogy átvágták az egész világot egy mesterséges vírussal? Komolyan??? Basszus, nem téged nevetlek ki, de qrvanagy poén lenne, ha erről tanulmány készülne! 😂😂😂

Tájékozódni kellett volna és rögtön egyértelművé vált volna, hogy mi a helyzet valójában. Egyrészt igen könnyű volt rájönni, hogy a képzeletbeli Vuhani denevér helyett a Vuhani virológiai laboról származik a covid. A labor Amerika és Fauci kezében van, koronavírusokkal kísérleteztek és a coviddal 96-97%-ban megegyező vírust alkottak (magyarul a covidot), az amerikai adófizetők pénzéből. Ehhez még hozzájön, hogy a labor dolgozóit elhallgattatták, ezekről egyébként még magyar cikkek is voltak. Amúgy meg kb az egész gyógyszeripar Gates-é, övé az összes covid oltás is, nem véletlenül szorgalmazta annyira a saját vakcinái beadatását világ minden egyes emberének, plusz lényegében ő pénzeli a WHO-t is, legalábbis legnagyobb mértékben.

Ha ezután még azt állítanád, hogy hazudok, ez hülyeség stb, tudok neked 2 dokumentumfilmet ajánlani. Az egyik azt szemlélteti, hogy mi hogyan épül fel, az iparágak hogyan kapcsolódnak össze, példának okáért, hogy a Coca cola és a Pepsi pl egyáltalán nem rivális márkák, mint ahogy a reklámok stb elhitették velünk. Saját szemmel leellenőrizhető tényeket szemléltet a dokufilm. A másik dokufilmben pedig többekközt a 4.ipari forradalom, illetve a covid korlátozások valódi történését láthatod. Annyira, de annyira óvták az emberiséget a 99,98% túlélési arányú covidtól, hogy agyba-főbe verték a rendőrök a békés tüntetőket, akik a szabadságuk, a munkájuk, a megélhetésük elvesztése miatt mentek ki az utcára. De EU parlamenti felszólalásokkal is tudok szolgálni a témában.

Pontleszarom, hogy hülyének nézel-e, de Orbán is elég sokat elkotyogott a jövőről, új világrendről, arról, hogy aki nem oltatja be magát, az meg fog halni (nyilván nem a 0,2% halálozási rátájú covidban), 7 szűk esztendő jön stb. Októberre vár nagyobb lázadást a magyarok részéről, de lesz itt még 1 pandémia, el fogod veszíteni a házadat, bedől a világbank, minden megtakarításod megy a kukába, virtuális valutát fognak bevezetni (CBCD), lesz egy kibertámadás is, ami leállít mindent. Egyszóval hamarosan elveszíted mindened és az eddig ismert élet pokollá fog válni. Lehet engem hülyének nézni nyugodtan, de én már 2020-ban tudtam, hogy 22-ben hatalmas gazdasági válság lesz, élelmiszerhiánnyal, minden szarral együtt. Azt hiszed, még egy picit emelkednek az árak és jó világ lesz? El kell, hogy keserítselek. Amúgy tudod, miért fut 2 szálon a történet? Mert ha mindenki tudná, milyen mocskos világban él, akkor nem tudnák dróton rángatni az emberiséget.

2022. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
#31 Először csak egy ártatlan kis kártya az "egészségünkért", a következő (6.?) hullámban már QR kódos ellenőrzés, utána pedig a kártya alapú ellenőrzés megszűnik és digitális azonosító chip váltja fel (ID2020). A digitális azonosító chip meg az élet minden területéhez, szolgáltatásához lesz kapcsolva. Tehát aki "oltatlan", mint pl én, az még egészségügyi ellátást sem fog kapni. Alapból a chipet akarták bevezetni, ehhez kellett a kártyás baromság, hiszen a lényeg a fokozatos szoktatás az ellenőrzéshez.
2022. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Jézus, ti mikbe vagytok. Ennyi szabadidőtök van ezen gondolkodni? Nem értem miért nem lehet szimplán bele szarni az egészbe és elengedni eztaz egészet.
2022. szept. 14. 21:50
 34/38 anonim ***** válasza:
48%
Talán azért kérdező, mert többmilliárd ember élete múlik rajta és mindenkinek joga lenne tudni, hogy mi történik?!
2022. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
51%
Pizsikbe
2022. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondták, hogy a covid-ból eredő bezártság növeli a mentális betegségek kialakulásának kockázatát. Egyébként csipp az már most is van, fizetni is lehet vele, nem kell kötezővé tenni. Az emberiség önszorgalomból fogja robotizálni magát. :D
2022. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
49%

#36 Mentális problémája annak lett, akit annyira megfélemlített a média agymosása a 99,98% túlélési arányú coviddal, hogy ki sem lépett a házból, kézfertőtlenítőt ivott, kocsiban egyedül is maszkot hordott, beoltatta magát 60x stb. Én sosem féltem a covidtól, nem oltattam be magam egyszer sem, tehát nyilván nem nekem lett mentális problémám egy indokolatlan, mesterséges pánik miatt. Plusz annak ellenére is ép vagyok mentálisan, hogy tudom, hogy hamarosan meghalok a családommal együtt, mivel más országokban a kezdetek óta lázadnak ez ellen, itt meg kiröhögik, aki lázadni mer.

Egyébként attól, hogy elhitették veled, hogy az ég zöld, nem engem kell beállítani hülyének, ha én tudom, hogy kék. Magyarul hiába játszod magad, az EU parlament után már végképp lószart sem ér az ellenem irányuló gúnyolódásod.

2022. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
68%
Okézsoké
2022. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!