Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik voltak a legfurcsább...

Mik voltak a legfurcsább tüneteitek covid közben és után?

Figyelt kérdés
Kérdés adott. Kíváncsi vagyok.

2022. szept. 13. 20:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
75%

11-es vagyok


#16

Ebben teljesen igazad van. Én is hallottam, hogy Covidra fogtak olyan haláleseteket is, ahol egyértelműen más volt a háttérben.

#12 Örülj neki, de azért ne csinálj már úgy, hogy "ezzel hülyítik az emberiséget". Én nagyon szkeptikus voltam az egésszel kapcsolatban, amíg el nem kaptam. Soha életemben nem voltam még olyan beteg, és köszönöm szépen, ha lehet, többet nem kérek belőle. Oltva nem vagyok, de amikor beteg voltam, bevallom elgondolkodtam rajta. Végül nem vettem fel az oltást, mert nagyon sok helyről olvastam és hallottam, hogy több kárt okoz, mint hasznot. Azt se felejtsük el, hogy nem egyféle Covid variáns van már. Én a Deltát kaptam el, az volt talán a legveszélyesebb. Lehet, hogy a mostani gyengébb verzió influenza szerű, de a saját bőrömön tapasztaltam, hogy az baromira nem volt enyhe. Le lehet pontozni, ki lehet röhögni, de én akkor is örülök, hogy túléltem, a többi nem érdekel.

2022. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
81%

Nekem kovid előtt (bár nem ez volt a kérdés, tudom): kétszer is úgy kezdődött, hogy nagyon gyenge voltam és hánytam. Utána jött elő, nem is rögtön, 3-4 nappal később. Első alkalommal íz- és szaglásvesztés. Az ízvesztés miatt 1 hétig koplaltam, nem tudtam egyszerűen enni úgy, hogy nem éreztem az ételek ízét. Másodszor nem volt semmi (kivéve a fent említett megelőző tüneteket, azaz gyengeséget és hányást). Másodszor már tényleg semmi bajom nem volt.


A kettő között 2 hónap telt el... (Első 2021. dec. eleje, második 2022. febr. eleje.)


Nekem meglepő volt, hogy sokan mondták, hogy sima náthánál is volt már ízvesztésük, nekem csak az első kovidnál volt ilyen életem során (a másodiknál már hála istennek nem).

2022. szept. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
0%

#21 "#12 Örülj neki, de azért ne csinálj már úgy, hogy "ezzel hülyítik az emberiséget".


Akkor hazudjak? Az EU parlamenti felszólalások után pedig végképp nem titok, hogy ez történt. Akinek volt esze, annak meg előbb leesett. Végülis, több mint 2 éve linkelgetek, magyarázok itt Gyakorin mindenkinek, hogy tájékozódjon... Fél világ harcol ez ellen a covid kezdete óta, de a magyar ember még tájékozódni sem képes. 🤷‍♀️

2022. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
80%
Na, újabb szaktudós. Gyakorin tanítja az embereket.. :D
2022. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
# Köszönöm szépen, de mély bölcsességed ellenére én inkább a saját tapasztalatomnak hiszek, mint bárki linkelgetésének meg magyarázkodásának.
2022. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
31%

#24 Nem "tanítom" az embereket, hanem arról beszélek, ami már rég köztudott.


#25 Ha az EU parlamentnek sem hiszel, nem velem van a gond.

2022. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
68%
Ezt meg lehet érteni, hogy voltak esetek, ahol a Covid csak egy rátevődött betegség volt, nem az volt az oka, de akkor mi a kérdés?
2022. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Úristen, képesek vagytok vitatkozni ilyen piti ügyön? Nem mindenkinek ugyan úgy zajlik le sajnos a covid a szervezetében. Felesleges ezen vitatkozni, lehet valaki megúszta egy egyszerű náthával, valaki csak párat tüsszent. De igen is van akinek egy szenvedés az egész, nem kell itt tenni az agyunkat arra, hogy nem betegedtél meg annyira, mert te egy félisten vagy, és rajtad nem fog ki annyira ez. Képzeld bele más helyzetébe magad, mert lehet most egyszerűen megúsztad, de a következőnél lehet 40 fokos lázzal, és mellette egy tüdőgyulladásal fekszel majd az intenzíven.
2022. szept. 14. 15:12
 29/38 anonim ***** válasza:
49%
Én nem vitázok senkivel. Az egész "vita" úgy kezdődött, hogy a 11-es saját maga felé való támadást képzelt a szimpla válaszom mögé. Én nem azt írtam, hogy mindenki megfázással esik át rajta, hanem arra akartam utalni, hogy már rég köztudott, hogy mesterséges vírus és átvágták az emberiséget, más a védettségi célja is, nem az, amit elhitettek az emberrel. Erre én vagyok kb lehülyézve... Gratulálok!
2022. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

29

"... más a védettségi célja is, nem az, amit elhitettek az emberrel."


Itt mire gondolsz?

2022. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!