Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnék még tenni? Nektek...

Mit tudnék még tenni? Nektek van valami bevált módszeretek?

Figyelt kérdés

Péntek óta megy a hasam, hétfőtől sokkal intenzivebben és az utóbbi két estén konkrétan aludni se tudtam, mert 2 óránként szaladtam a mosdóba. Emellett nagyon fáj a hasam, konkrétan van amikor már sírhatnékom is van.

Mostanra hányingerem is van és amit eszek kihányok, plussz hőemelkedés.

Dokinál voltam, azt mondta diétázzak és szedjem a Normafloret.

Viszont bármit is csinálok rosszabbul vagyok.

Háztartási kekszen élek, meg főtt krumpli, teát iszok és kb ennyi.

Tudtok még javasolni valamit, amitől jobban lehetek?



2022. szept. 28. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Péntek óta megy a hasad és ez a degenerált orvos nem küldött kórházba...? Gratulálok neki... Barom...

Lehet súlyos fertőzés - vagy ételmérgezés is! Ha még ma is ugyanilyen durván megy a hasad, menj vissza az orvoshoz és irány a kórház!

Anyám 5 nap után hívta ki a mentőket, miután folyamatosan hány és ment a hasa 4 napja! Sajnos, baj is lett belőle...

Ha nagyon rosszul vagy, hagyd az orvost és hívd ki a mentőket! Ha már ennyi napja megy a hasad, simán bevisznek a kórházba!

2022. szept. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lazad is volt, elesett vagy, akkor menjetek egyenesen belgyogyaszatra! Ha nem tudsz menni, ez mar 1 het! Nagyon le lehet gyengulni, hivd a mentoket!
2022. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hasmenes: 2-4 nap alatt rendezodik, mivel kiurulnek a korokozok is! Ha tovabb tart es hanyassal parosul, akkor nem egy sima valami. Kerlek menj belgyogyaszatra.
2022. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most?
2022. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tegnap felhívtam a dokit, azt mondta hogy várjunk a hét végéig hogy kiürüljön a szervezetemből a vírus. Ha nincs javulás hétfőre, elküld vizsgálatra.

Este viszonylag jobban voltam, és nem ment a hasam.

Viszont most megint elkezdett menni, de nem annyiszor, mint tegnap. Meg is fáztam mellé, és lázam is volt még.

2022. szept. 29. 19:04
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én 18 eves fiu vagyok

Es nekem is megy 1 hete a hasam csak én nem hanyok csak kb minden nap fosok az baj?

2022. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!