Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak már az inszomniá...

Mit csináljak már az inszomniával?

Figyelt kérdés

Mindent kipróbáltam. Antidepit is szedtem, egy ideig az egyik jó volt. Melatonint is szedtem, az se hat már. (Ebből most vettem be 4-et) Dolgoztam az se volt jó, sportoltam akkor se sikerült. Végeztem erdőben fizikai munkát, igaz nem hosszútávon de akkor se volt jó. Altatót nem akarok, mert félek, hogy rászokok. Hosszú távon nem akarok semmit szedni, mert leszokni se akarok róla, meg alapból nem egy jó dolog. Mintha teljesen eltűnt volna az az érzés, hogy álmos vagyok. 1 éve tart már, félek, hogy sose múlik el. Hogy menjek így eldolgozni, hogy ki tudja mikor jön megint, hogy napokig semmit nem tudok aludni. Háziorvos azt mondta mikor elmentem hozzá 3 alvatlan éjszaka után, hogy mrnjek fussak, nézek tvt és elalszok. Szóval ő kizárva, az a kérdés, hogy szerezek, így beutalot bárhová.


Mit tennétek a helyemben? Ti, hogy vagytok vele?


2022. okt. 12. 21:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát, neurológus megint csak beutalós sajnos, és pont az ideg ahová nem akart beutalni az orvos. Teljes sötétség az mi? Amikor semmit nem lehet látni, vagy mikor azért lehet még? Mindkettőt próbáltam. Régen olyan szobám volt amin nem volt ablak, ott jól aludtam, de nem tusom, hogy össze függ-e. Jó pár évig jól aludtam itt is. Talán 2 éve vagyok ebben.
2022. okt. 15. 23:08
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Teljes korom fekete sötétség. Erre jó az éjszakai szemfedő. Én bemennék a dokihoz és mondanám hogy haver jogom van ellátáshoz mert szükséget érzek rá . Nem tagadhatja meg tőled csak azért mert terhelve van a rendszer. Sajnos van amikor rájuk kell lépni sok orvos úgy van vele ezt egy évnyi TB se fedezné és nem csinálnak semmit. Pedig pár év múlva komoly szervi problémáid lehetnek amit mondj is meg neki. És ha továbbra se lát el irattas alá vele egy nyilatkozatot hogy megtagadta tőled az ellátást. És Hipp hopp lesz beutaló hidd el nekem. És nem ez nem szemétség...
2022. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%

12

Persze, hogy nem szemétség. Nagyon jót írtál. Sőt, amit a doki csinál, az szemétség, de nagyon.

2022. okt. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

"1 éve tart már ... Alváslabor már nagyon érik, de nem utal be sajnos a háziorvosom"

:-OOO

Ne viccelj már! Régesrég alváslaborban lenne a helyed! Válts háziorvost, ha ez ilyen! És fordulj a betegjogi képviselőhöz is akár! Írjál neki egy e-mailt, ha továbbra sem hajlandó beutalni alváslaborba a házidoki!

2022. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!