Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pulmonológiára küldtek?

Pulmonológiára küldtek?

Figyelt kérdés

Egy ideje nehezebb légzésem van illetve egyszer előfordult, hogy arra riadtam este nem kapok levegőt.

A háziorvos elküldött mellkasi röntgenre ott nem mutatott ki különösebb problémát a gyógyszereket amit felírt szedtem kb egy hét után mentem vissza meg hallgatta a hátamat és azt mondta, hogy nem javul és mellhártya gyulladásom van most kaptam egy beutalót a pulmonológiára de nem tudom, hogy most komolyabb gondok lennének-e mert kb fél éve tart ez a nehéz légzés és hamarabb kifulladok.


2022. dec. 6. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

És mi a kérdés?

Ha az, hogy pulmonológiára küldtek-e, akkor a válasz igen.

Más kérdést meg nem látok.

2022. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A nehéz légzés lehet akar a mellhártya gyulladástól is, de akár egy kezdődő asztma is lehet. Így teljesen jogos a pulmóra a tovább utalás én minél hamarabb kérnék időpo tot a rendelésre.
2022. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!