Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyfolytában vizelési ingerem...

Egyfolytában vizelési ingerem van, és már megbolondulok. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Voltam háziorvosnál, csinált egy ultrahangot megnézte a vesét, prosztatát és a hólyagot is, és megnézte vizelés után is a hólyagot, kiürült teljesen. Kaptam egy gyógyszert de nem hat semmit, ez ilyen izomlazító hatású, ami a prosztata és a hugyútak izomzatát lazítják el.


Hasam is fáj, de az lehet a székrekedés miatt, most is 2 napja nem volt székletem.


Ennek a gyógyszernek vannak mellékhatásai is nálam, a fejfájás meg a hirtelen felállás esetén megszédültem többször.


Szóval már nem tudom mi legyen aludni se tudok rendesen miatta. És nagyon kivagyok, főleg éjszaka van vele probléma. Mert nappal azért eltudom terelni a gondolatom.


Valakinek volt hasonló? Egy hét múlva megyek vissza, de egyszerűen fogalmam sincs mi legyen.


2023. jan. 5. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Felfazas? Nem szednem be azt a gyógyszert, főleg, hogy mellékhatása is van. Próbálj többet inni, vizet és vegyél tozegafonya kapszulát, vagy port.
2023. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doki, hogy nem lehet az ha nem csíp, és nem fáj.


Tőzegáfonyát láttam sok helyen, hogy írjak mire jó az?

2023. jan. 5. 22:13
 3/16 anonim ***** válasza:

Megkell mondani hogy nem érzel változást és a gyógyszertől szarabul vagy. Nem hat minden rögtön, nem véletlen kell visszamenned, nyilván akkor lesz más módszer.


Tippem sincs mi lehet. Húgcső vizsgálat volt?


Nekem egyszer volt, bár nekem azért mert égés szerű tüneteim voltak főleg vizelés után és ha már kellett akkor is éreztem enyhén és volt amikor elviselhetetlenül kellemetlen volt, meg én is éreztem gyakran vizelési ingert, holott alig jött pár csepp. Én is végigcsináltam ezeket a dolgokat, telehólyaggal, üres hólyaggal, vizeletet többször nézték a laborba teljes vérkép, enyhe gyulladás volt de nem tudták mi. Akkor jött az a rész hogy hugycső vizsgálat egy mintát vettek le, lényegében úgy hogy felnyomtak egy vékony pálcát fülpiszkálóhoz hasonlót és szinte hólyagig felnyomták, és kifelé húzva foylamatosan forgaták hogy minél több minta feltapadjon hogy legyen eredménye is ennek, és ahogy húzta kifelé és kint volt hirtelen elélveztem, és nem azért mert annyira jó volt, hanem mert eltalált egy ideget aminek elég sok köze van ehhez a dologhoz. Bár a doktornő tudta hogy ez lesz, és figyelmeztetett is hogy előfordulhat és meg is történt. Nekem állati ciki volt és utána iszonyatosan kellemetlen érzés volt órákig mint ha szexeltem volna de mégsem, még az önkielégítés utáni érzésnek sem nevezném, elég fura volt.


A lényeg hogy akkor derült ki hogy a húgycsövembe volt egy válladék amit már szemmel láttak hogy nem oylannak kéne lennie, de a labro eredmény után derült ki hogy gyulladás amit fertőzés okozott, ami nemi úton terjed leginkább, de úgy is ha oylan felületre ér hozzá a pöcsöm amin jelen van ez a baktérium mert az volt. Aztán erre kaptam gyógyszert meg antibiotikum is kellett, igaz kellett némi idő mire ez hatott meg kiürült és persze sok folyadékot kellett innom meg sűrűn wc-re járni mert így mosódott ki belőlem, azvolt a lényeg hogy minél többször ürítsek hogy kimosódjon, mert ez volt a lényege.


De elég régen volt ez már nem emlékszem pontosan milyen gyógyszer volt meg mennyi idő, de volt vagy 2 hónap mire teljesen jó lett minden.

2023. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mikor kaptad az utolsó covid oltást és milyen gyártmány volt ? A fiam esküszik rá, hogy lehet összefüggés, mert kb. az utolsó oltás (Pfizer) után jelentkezett nála ilyen, amit jobb híján prosztata gyulladásnak diagnosztizáltak, bár baktérium nem tenyészett ki. Állítólag kismedencei izületi és egyéb probléma is jelentkezhet így, antibiotikum sem használt. Most pár hónapja cannabis olajat szed, ettől állítólag csaknem eltűntek a tünetek.
2023. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tozegafonya húgyúti fertőzésre (felfazasra) jó. A helyedben keresnék egy urologust. Ez nem a hazidoki hatásköre.
2023. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyen baromságot még nem hallottam. Eleve, ha nem hat a gyógyszer, akkor azt abba kell hagyni főleg, ha mellékhatása van. Nekem volt márbhúgyúti fertőzésem, húgyhólyag gyulladásom, vesemedence gyulladásom, de egyszer sem csípett a vizelet, érdekes urológián mindig AB-t adtak, amire el is múlt. Persze neked nem kell feltétlenül gyógyszer, ultrahang lehet nem igazolt gyulladást, de a panaszaid nem múlnak, lehet tisztító teákat inni, kamilla tea is jó, tőzegáfonya is, Rowatinex is.
2023. jan. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hétfőn tudok majd vissza menni, és elmondom a dokinak. De nem igazán szeretném ha pálcát nyomnának a pöcsömbe, de viszont azt se hogy ez tovább folytatódjon, mert egy kínszenvedés.


Hugyúti tesztet csináljak?


Nem kaptam oltást, szóval nálam ez nem lehet. De viszont covidos voltam augusztusban.


Tőzegáfonyát akkor egyelőre nem szedek, hanem vissza megyek és kikérem a véleményét.


Háziorvosom urulogus, szóval érti ezt a dolgot.


Mi az az AB? Én nekem is volt felfázás szerűm már, akkor melegvízben ültem és sokat ittam, és az elmúlt másnapra.


De ez más, mert egész végig vizelési ingert érzek, és egy pillanatra sem múlik el. Fogalmam sincs mi lehet. És olyan mintha csak a péniszem végén érezném ezt a dolgot, mintha vizelet vagy valami maradt volna ott, és ha wcre megyek, akár mennyit hugyozok nem múlik el.


Majd akkor szerdán jelenkezek mi újság van.

2023. jan. 6. 13:19
 8/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
AB:antibiotikum. Semmi bajod nem lesz, ha pálcát dugnak beléd, de egyáltalán nem biztos, hogy kell. Majd a doki megmondja mi legyen, te ne csinálj teszteket, viszont attól még ihatsz kamilla teát, azzal rosszat nem teszel, de te tudod. Amúgy vizelet vizsgálat volt?
2023. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem volt vizelet vizsgálat, pedig azthittem az lesz.
2023. jan. 6. 16:12
 10/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért kérhetett volna. Urológián nekem az volt az első.
2023. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!