Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék?Hogy tudnék...

Redbull1977 kérdése:

Mit tehetnék?Hogy tudnék hatni rá?Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A mamám 51éve nagy dohányos

Napi 40szálat biztosan elszív

Hiába beszélünk neki,főleg anyukám ő nem képes eljönni orvoshoz,el nem rángathatjuk nem tudunk rá sehogy sem hatni,fél éve kb máshogy viselkedik,előtte mindíg mindenhova ment,szeretett csavarogni,biciklizgetni,folyton átjött anyuékhoz is ,napokat elvolt nálunk a szomszédban lakik egyébként..

Mostanában egésznap nem látni,délután sem dugja át az orrát,ha mi nem mennénk nem is találkoznánk vele,5órakor már fekszik,olyan mintha folyton fáradt lenne

Nagyon sovány,ma pedig a saját szememmel is észre vettem,hogy az egész teste remeg ide értem lábak,kezek,az egész felső testefőképpen,nem bír 10percig egy helyben megülni,folyton felkel és leül

Nemtudom mit lehetne tenni,mi lehet ez és hogy tudnánk egy felnőtt embernek parancsolni

Ha kicsit erélyesebbek.vagyunk vele mindíg megsértődik ,valaki volt hasonló helyzetben,kérem segítsetek


2023. jan. 24. 17:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Ui:mostanában mindenen sír,érzékeny nagyon,ha megkérdezzük miért sír elrohan haza
2023. jan. 24. 17:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy ennyi év dohányzás után valamilyen daganatos megbetegedése van, ezért rohan el sírva, ezért sovány, és ezért nem is akar orvoshoz menni, hogy nehogy megtudjátok.


De ha szóltok neki a dohányzás miatt, lehet csak egyszerűen bujkál, mint a kamaszok, akik titkolni akarják a szülők elől hogy cigiznek/ mennyit szívnak.

Én nem cigizek. De sajnos leszoktatni nem fogjátok tudni, és elrábcigálni sem az orvoshoz. A remegés is sokmindenre utalhat. Egyszrű öregség, de lehet a cigitől, vagy hogy nagyon lefogyott stb..

2023. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!