Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, hogy 5 napja lázas...

Normális, hogy 5 napja lázas vagyok?

Figyelt kérdés

Kedd óta van lázam, az elején 38.5-39 volt majd szerda estétől inkább 37.-37.5 között mozog, főleg napközben, esténként van, hogy felmegy 38.2 körülre.


Persze vannak egyéb tüneteim, melyeket valószínű valami vírus váltott ki. Az ágynyugalmat nem teljesen tartottam be, persze nem is voltam sehol, de nem pihentem jól ki ez tény.


De kicsit kezdek aggódni, hogy ez miért van, van akinek volt hasonlóan elhúzódó láza?


2023. febr. 18. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj

Teljesen normális

Legtöbb embernek volt hasonló (vagy inkább rosszabb)

Amikor kicsi voltam, nekem sokat ment 40 fölé, és megmaradtam

38-ig az nem is láz, csak hőemelkedés

Pihenj sokat, szedj vitaminokat

Jobbulást!

2023. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már a 3.-4. napon illett volna elmenned a háziorvoshoz, ugyanis ennyi idő elteltével erősen gyanús, hogy itt már nem a vírusról van szó, hanem valami baktériumok is elkezdtek szaporodni a légutakban-tüdőben, magyarán tüdőgyulladás vagy ahhoz közeli állapot kezd létrejönni.
2023. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ma van az 5. nap és most szombat van, de hétfőn meglátogatom az orvost. lehetséges tüdőgyulladás úgy is, hogy nem érzek semmi arra utaló jelet/tünetet?
2023. febr. 18. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván oka van, és akkor normális. A tested tudja, hogy mit csinál.
2023. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!