Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A jelenlegi influenza járvány...

A jelenlegi influenza járvány ütősebb mint valaha?

Figyelt kérdés
A családomban és a környezetemben megbetegedők soha nem tapasztaltak még ilyen súlyos tüneteket a betegség alatt.
2023. febr. 27. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. A “legütősebb” influenza járvány a spanyolnátha járvány volt 1918-19-ben, világszerte több tízmilló áldozattal.
2023. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. De most 2023 van, és influenzáról kérdeztem. Nem érdekel mi volt 100 éve.
2023. febr. 27. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező! Olvasd el a kérdésed, majd az első választ.

Ezt ismételd addig, míg rájössz, miért hülyeség a reakciód.

2023. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom nagyon jól milyen kérdést tettem fel. Az, hogy valaki nem tud vagy nem akar érdemben válaszolni, hanem csak beböfög valamit, az csak őt minősíti.

Bár megszoktam már ezen az oldalon, hogy a legtöbb válaszoló csak kötekedni jár ide, mert az intelligenciájából csak ennyire futja.

2023. febr. 27. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Jó, figyelj: Az 1910-20-as spanyolnátha INFLUENZA járvány volt és marha sokan haltak meg.


A kérdésed: "A jelenlegi influenza járvány ütősebb mint valaha?"


A válasz a fentiek alapján: nem.

2023. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*1919-20
2023. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert az van?
2023. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen!! Ezer éve voltam beteg utoljára. Most karácsony óta beteg vagyok. Egyikből a másikba esek..vagy ugyanabba vissza? Nem tudom. Köhögés, orrfolyás, 37 alatti hőmérséklet,de mellé olyan hidegrázás,hogy alig bírok állni. Tegnap begörcsölt az állkapocsom és 100 fölé ment a pulzusom. Ömlik a váladék az orromból,torkomból,szememből.
2023. márc. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!