Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfájdalom, hányas évek óta?

Gyomorfájdalom, hányas évek óta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves vagyok 16 éves koromban egyik reggel indokolatlanul hánytam a buszhoz menet.

Sajnos ez a mai napig kitart mostmár 8 éve.


Irdatlan gyomor fájdalom , reggeli akár délutáni hányás, émelygés is társul hozzá.


Környék összes orvosánál voltam, minden vizsgálatom volt már,de semmit nem találnak. 2 éve nem voltam már orvosnál ezzel, de már néha úgy érzem ha nem lenne családom már inkább feladnám ..

Úgy döntöttem ismét, hogy elmegyek egy gasztroenterológushoz és fogok vele beszélni, hogy én kifizetem a magánrendelést, de mostmár ne csak az legyen, hogy kapok egy gyógyszert aztán teszteljünk. Mert már szerintem nincs olyan gyógyszer amit az évek alatt ne teszteltünk volna.


Szerintetek mi lehet a problémám?



2023. márc. 3. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pánikolsz reggelente? Szerintem lelki oka lehet.
2023. márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Látogass meg egy pszihiátert. Pánik betegség tüneteit produkálod. Ezért nem találnak szervi elváltozást.
2023. márc. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is lelki dolog lehet!
2023. márc. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a stressz váltja ki. Pszichológushoz menj inkább. Nem az összes orvossal és vizsgálattal van gond, hanem akkor tényleg máshol kell keresni a probléma forrását. Nekem is sok tünetem van a stressztől, ismerek olyat is, aki szintén hányós. Nem ciki felvállalni hogy pszichésen nem oké valami.
2023. márc. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Érdekes mert én nem veszem magamon észre ,hogy pánikolok vagy esetleg stresszes lennék.

De felfogok keresni egy szakembert és elfogok hozzá menni!


Köszönöm a gyors és korrekt válaszokat!:)

2023. márc. 3. 08:18
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
IBS-es van olvasd utána!
2023. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem IBS, hanem sima pánikbetegség.
2023. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!