Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon nem érzem jól magam,...

Nagyon nem érzem jól magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már napközben éreztem, hogy valami nincs rendben odalent. Reggel ettől függetlenül reggeliztem viszont amint ez megtörtént rögtön kihánytam a reggelit és még utána hatszor hánytam. Amit nagyon furcsának találtam az az, hogy úgy éreztem a sok hányás után is, hogy el vagyok telve és ez csak rosszabbodott. Késő délután már nagyon puffadtam, megpróbáltam wczni de akárhogy erőlködtem nem akart távozni széklet és tulajdonképpen azóta ezzel szenvedek. Irtózatosan fáj a hasam, kemény mint a beton és már vettem be rá 3 szem drotaverint is de alig érzek javulást, sőt egyre úgy érzem, hogy egyre rosszabb lesz már a sírás kerülget.


Mit tegyek? Mert már egyre kevésbé bírom.



2023. márc. 10. 02:46
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ez lehet hülyén fog hangzani, de arra nem gondoltál, hogy egy orvost megkeress?
2023. márc. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

VAKBÉLGYULLADÁS IS LEHET!

Szerintem ügyeletet hívd!

2023. márc. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
sürgi!!
2023. márc. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mentő vitt még be aznap hajnalban.

Bélelzáródásom volt.

2023. márc. 11. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielőbbi jobbulást!
2023. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!