Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyre rosszabb.. Mit csináljak?

Egyre rosszabb.. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tachycardiám van

F*sz tudja melyik, vagy 3 diagnózisom van a tachycardiára vezetve (sinus tachycardia, paroxysmalis tachycardia, tahycardia k.m.n.)

Megmondom az őszintét, rohadt sz*r a kardiológus akihez mentem, de máshoz nem tudtam menni. Mikor a távolabbi kórházban voltam, felállítottak egy diagnózist, ami helyt is állt, mivel 3 kardiológus ugyan azon a véleményen volt, ráadásul normálisan ki voltam vizsgálva, nem pedig ráhagyták egy vérnyomásmérés után. (Szívelégtelenség nyha II. stádium)


Szóval nekem nem szabadna béta blokkoló gyógyszereket szednem, nem viseli jól a szervezetem. Kórházban ivabradint állítottak be, ez nagyon jó volt, de az okos kardiológus elvette és rohadtul nincs kedvem havi 6 ezret fizetni csak erre a gyógyszerre, háziorvosi kérésre pedig nem ad javaslatot.


Nagyon haragszom rá mert béta blokkolót írt fel. Azóta gyönyörűen le van esve a vérnyomásom, szinte olyan vagyok mint egy krónikus vérnyomásos öreg beteg. Ha felállok, majd összeesek, folyton ájulásérzésem van. Nem tudok koncentrálni, le vagyok álmosodva (minden ami az alacsony vérnyomásnak a tünete)


Bepereljem esetleg? (ez csak mellékes kérdés) Nem csak nekem van ezzel az orvossal problémám. Magánrendelésben is dolgozik, hadd ne említsem az értékeléseit, ráadásul osztályvezető főorvos 🥲


Elmenjek a távolabbi kardiológushoz? Érdemes emiatt erősködni? Vagy szedjem tovább és ájuldozzak? Vagy mi a f*szt csináljak? Kezdek már beleunni ebbe. Fárasztó már..


2023. márc. 17. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván nem ez a megoldás, de végső esetben nem tudnád magadnak megvenni havi 6 ezerért, hogy SOKKAL jobban legyél? Ez nem nagy ár szerintem érte.

Ez inkább csökönyösség.


Keress másik kardiológust, ennyi a megoldás.

2023. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj másik kardiológushoz. Kb. 10 éve nekem is csak nyomta a vérnyomáscsökkentőt, hiába mondtam, hogy tartósan 110-95 (felső), 75-65 (alsó) ill. 55-60 körüli a pulzusom. Orvos unokatestvérem mondta, hogy azonnal váltsak háziorvost. Megtettem. Az új orvosom rendbe tette a vérnyomásom, elhagyta a vérnyomáscsökkentőket.
2023. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!