Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánik utáni lehangoltság...

Pánik utáni lehangoltság mikor múlik el? (Scippa 10mg)

Figyelt kérdés

3 hete szedek 10mg scippát, a pánik elmúlt már, de a lehangoltság még megvan sajnos, mennyi idő mire visszajön a hangulatom? Olvastam hogy kb 8-12 hét kell a gyógyszernek.

Magátol jött a pánik vszinuleg tuldolgoztam magam, lelki oka nem igazán volt, jó életem van, boldog voltam előtte.

Aki meggyógyult ebből annak mennyi idő volt mire visszajött a boldogsága?



2023. ápr. 25. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én reggel 10mg, délután 10mg adagolás után két hónppal jöttem némileg helyre. Aztán télen jött egy hónapnyi visszaesés, akkor a dokim még felírt 20 mg Assimilt éjszakára. Ezt a kombinációt toltam 3 hónapig és közben éreztem, hogy kezdek okés lenni. 2023 március végén úgy jött ki a lépés, hogy hétvégre minden gyógyszerből kifogytam, a következő héten meg nem mentem el az orvoshoz felírásra, eltelt két hét, három, majd most már úgy másfél-két hónapja nem szedek semmit és szerintem úgy 75-80%-ban helyrejöttem.


Annyi, hogy a dokim szerint én "született depressziós" vagyok, úgyhogy teljes happy sosem lesz. Azonban az a lényeg, hogy kb. 6 hónapig szedtem a Scippát, mellette 1 hónapig az Assimilt és nagyon sokat segített abban, hogy kimásszak egy brutális, lelki mélypontot jelentő gödörből. Fontos, hogy az elején szedj hozzá 0.5-1 mg Frontint, mert a Scippa önmagában az elején hajlamos a paráztatásra.


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a mai napig bedobok esténként minimális Frontint (a 0,25-öst töröm ketté és az egyik felét veszem be), de az már szinte drazsé kategória.


Mielőbbi jobbulást, szedd a gyógyszered és segíteni fog!

2023. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2023. máj. 6. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!