Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért jó egy anyának hogy a...

Miért jó egy anyának hogy a saját gyerekét halálra idegesíti?

Figyelt kérdés
Miért jó egy anyának hogy a saját gyerekét lelkileg terrorizálja egész életében, és a szemére hányja amit roszul csinált, ami balul sült el? Ez egy rosz személyiségi probléma, vagy személyiségzavar? Sajnos az embernek nehéz beismerni hogy a saját anyja problémás ezért jobb egy idegentől megkérdezni. Rendben hogy az embernek egyszer kétszer a szemére hányják a baklövéseit, de amikor már az öngyilkosságba akarják kergetni ezt nem tartom valószínűnek hogy teljesen normális. Azt hozzátenném hogy rólam van szó de nem iszom ,nem dohányzom, nem nyerőgépezek , nem drogozom semmi rosszat nem tettem csak egyszerűen nem sikerültek a dolgaim soha mert túl becsületes vagyok, vagy részben köszönhető a szorongásos depressziómnak is. Csúnya dolog ezt mondani de már egyszerűen örülök annak hogyha nem vagyok otthon és inkább külföldön dolgozgatok de most már itt is hívogat, hiába küldök neki pénzt , akkor sem hagy békén folyamatosan zaklat a szemrehányásaival, az évek alatt elherdált milliókat követeli rajtam holott azt egyszerre nem tudom neki visszaadni. Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek hiába keres az ember havonta 1500 €-t nem egyszerű visszaadni ebből a fizetésből 6-7 millió Ft-ot. És hiába megyek pszihiáterhez ,csak felír egy halom gyógyszert ami vagy segít vagy nem ,anyám szintén jár pszihiáterhez , de ő is csak kap egy halom gyógyszert de nem segít rajta semmit. Így meg idegileg engem is visszahúz nem fogok tudni soha kigyógyulni. Az egyetlen hely ahol ,,megfogták" a kezemet idézőjelben és nem engedtek idegileg lesüllyedni a Szaúd-Arábia volt, ott olyan gyógyszereket kaptam ami Amerikából származik és Európában még csak hírét sem ismerik. 1 évet éltem ott, életem legboldogabb évét! De sajnos ettől a probléma nem a fog megoldódni hosszú távon,nem tudom hogy mit csináljak anyámmal......kényszergyógykezelés esetleg? Van esetleg aki hasonló cipőben jár úgy mint én a szüleivel? Lelki terrorizálás......

#pszichopata #pszichiátria #Szülő gyerek probléma
2023. máj. 4. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

- ne küldj neki pénzt

- ne vedd fel a telefonját, ne kommunikálj vele

- menj pszichoterápiára, a gyógyszer önmagában nem elég

2023. máj. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok, ezt könnyű mondani, hogy hagyhatnám el a saját anyámat? Ha közben meghalna, sosem bocsájtanám meg magamnak......Nekem ez a válasz nagyon mesterséges intelligencia szagúnak tűnik.......🤔
2023. máj. 5. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!