Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Duzzadt fájdalmas nyirokcsomó?

Duzzadt fájdalmas nyirokcsomó?

Figyelt kérdés

A bal oldalamon ma reggeltől az állkapcsom alatt egy picit meg van duzzadva a nyirokcsomóm és fáj ha nyomom, ha pedig nagyon kinyújtom a nyakam akkor is húzódik.

Tegnap picit fájt a fogam azon az oldalon, de ma már nem,szóval csak nem attól van.

Az a gond h éppen nyaraláson vagyok és vasárnap megyek haza.

Advil ultra van nálam,de más gyógyszer nem.

Mit tegyek, mi lehet ez? mivel kezeljem?

hétfő tudok legkorábban orvoshoz menni.



2023. máj. 16. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem a fogadtol? A picit fajo fog baromi gyanus. Picit sem kene fajnia.
2023. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen most már biztos vagyok hogy attól mert fáj és érzékeny most estére.

Mit tudnék tenni?

2023. máj. 16. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Az gyenge erre, de azert vedd be. Es ha van ott gyogyszertar, kerdezd meg, fogfajasra nem venykoteles van-e. Jaj, hetfo meg messze van.

Ha nem kulfold, ugyeleten irathatsz, Cataflam kaliberut.

2023. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az advil jó lesz. Nekem is meg szokott duzzadni és fáj. A fogaimmal nincs probléma. Viszont, érdekes, hogy akkor jellemző, amikor túlhajszolt, kimerült vagyok.
2023. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Cypruson vagyok,szóval ja...nem nwgyon tudok semmit venni.

De szedem az advilt köszi.

2023. máj. 17. 18:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!