Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet leukémia? Lett az egyik...

Lehet leukémia? Lett az egyik vádlimon 4 a másikon 3 kisebb lila folt amit ha megnyomok nem fáj. Ma vettem észre, de nem ütöttem be sehova.

Figyelt kérdés
2023. júl. 16. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
De beütötted, csak nem nagyon és nem emlékszel.
2023. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Ha ennyire nyugtalanít, menj el vérvételre! Utána is olvashatsz a leukémia tüneteinek, csak hogy megnyugodj!
2023. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
C vitamin hiány
2023. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Beütötted, meleg van, kevesebb a ruha rajtad, könnyebben sérülhetsz.
2023. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
73%
A leukémiának nem ez a diagnózisa.
2023. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy nem unod még, hogy minden második nap itt fárasztasz minket a kitalált nemlétező leukémiáddal?
2023. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most tettem fel kérdést először. De valóban nem olvastam el, hogy van-e hasonló kérdés már.
2023. júl. 17. 21:06
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

"Lehet leukémia?"

Lehet. Mint ahogy ezer más dolog is. Itt sajnos senki nem fogja tudni ezt megmondani. Ha még több folt jön ki, menj el orvoshoz, majd egy vérképből több kiderül.

2023. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Vicces, hogy lepontoztátok 3-ast. A főleg végtagokon mechanikus sérülés nélkül megjelenő véraláfutások (könnyű zúzódás) elsőszámú oka a C-vitamin hiány. A vitamin hiánya miatt gyengülnek, elvékonyodnak az érfalak testszerte. Igen, belül is, csak azok a mikrovérzesek nem látszanak kívülről.

A helytelen táplálkozás, anorexia, alkoholizmus, dohányzás, vitamin felszívódási zavar okozhatja.

Egyéb tünet lehet még a kanál alakú köröm piros foltokkal, csíkokkal, érdes, göröngyös, száraz bőr, vérző fogíny, gyenge csontok, stb különböző súlyosságban.


De keressétek tovább a leukémiát, aminek nincs ilyen tünete.

GYIK a megbízható információforrás XD

2023. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"De keressétek tovább a leukémiát, aminek nincs ilyen tünete."


Dehogynincs ilyen tünete, ez az egyik leggyakoribb tünete...


[link]

[link]

2023. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!