Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet leukémia? Lett az egyik...

Lehet leukémia? Lett az egyik vádlimon 4 a másikon 3 kisebb lila folt amit ha megnyomok nem fáj. Ma vettem észre, de nem ütöttem be sehova.

Figyelt kérdés
2023. júl. 16. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Meg még sok minden más is a tünete, nem pár darab foltocska.
2023. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A leukémia akár tünetmentes is lehet, és nem törvényszerű, hogy minden tünet megjelenik. Nyilván kevés a valószínűsége, hogy a kérdező leukémiás, de attól függetlenül létezhet olyan, hogy valakinek csak 1-2 nem-specifikus, apró tünete van, mégis leukémiás.
2023. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Lehet tünetmentes a legelején, aztán elég hamar produkál tüneteket az akut fajta.
2023. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Így van, az akut fajta igen. De sajnos a krónikus az lehet olyan, hogy enyhe tünetei vannak, és csak véletlenül veszik észre.
2023. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a krónikus sokszor csak vérvételből derül ki. De szerencsére ma már az viszonylag jól kezelhető.
2023. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ange de la mort válasza:

Nyugodj meg. Nekem is általában több ilyen folt van a lábamon, általában én sem tudom miért. Ha vissza próbálok emlékezni olyanra, hogy beütöttem-e ,akkorsemmi ilyenre nem emlékszem. De ezek szerint még is...

Általában az emberek 86%-a így van ezzel. Kisebb ütéseket észre sem veszed,viszont lehet, hogy a bőröd érzékeli. Nem kell beütnöd hozzá, elég kissé megnyomnod ott a bőröd, ahol éppen kicsit érzékenyebb. :D

2023. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!