Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szellemképes látás vagy vajon...

Szellemképes látás vagy vajon mi lehet ez?

Figyelt kérdés

19/L

Pár hónapja van ez a problémám hogy este “sötétben” és reggel felkelés után szellemképes látásom van. Én nem hiszem hogy ez az de azzal tudom hasonlítani mert úgy mozognak a szemem sarkában a dolgok mintha kétszer elhúzódnának egymás mellett. De tényleg csak azok a dolgok amikre nem közvetlen nezek hanem a szemem sarkából. Ha becsukom az egyik szemem akkor is marad. Napközben nem igazán veszek ilyet észre.

Kb. egy éve voltam szemészeten akkor még igaz ilyen tüneteim nem voltak de azt mondták hogy teljesen jó a szemem semmi baja nincs.(nem vagyok szemüveges sem tavaly csak a pánikbetegségem miatt voltam)

Vannak esték mikor jobb vagy szinte egyáltalán nincs de vannak esték mint ma amikor elég durva és számomra ijesztő azért is írok ide.

Remélem valaki tud valami véleményt mondani erről.

Vagy esetleg aki saját maga tapasztalt már ilyet mondani valamit.

Pontosabban attól félek hogy esetleg valami rossz vagy veszélyes dolog lehet amivel kitudja mi tud történni.

Szüleimmel már nem merek róla beszelni egyedül meg esélytelen hogy elmenjek esetleg ujra szemészetre mert cseppet raknak a szemembe stb. amit egyedül utána nem lehet.

Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2023. aug. 15. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha becsukod a szemed és marad az jó, mert szemészeti gond és nem idegrendszeri. Lehet, hogy astigmia vagyis szemtengelyferdülés.
2023. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én így tudom, de ha nem múlik megemlítheted egy neurológusnak vagy egy másik szemésznek.
2023. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Úristen köszönöm ez már nagyon sokat segít mert ettől is nagyon parázok hogy valami olyan lehet.
2023. aug. 16. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!