Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az hogy egyes...

Miért van az hogy egyes kommentelők a Facebookon bármely személy halála kapcsán a covid oltást hozzák fel, hogy "biztosattóhaltmeg"?

Figyelt kérdés
Egyáltalán honnan veszik, hogy az elhunyt oltott volt-e vagy sem?
2023. okt. 12. 23:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
10es, Utána hetekkel jöttek az első tünetek,de emlékszem,még vicceltünk is vele,hogy ha-ha,az oltástól van, pff na persze. Még én,aki oltásellenes voltam,még én is azt mondtam nekik,hogy ugyan,nem az oltástól van,biztos valami mástól,majd elmúlik. De nem múltak el a tünetek. Nem tudom,tudod-e,hogyan zajlik a ritka autoimmun betegségek felderítése. Elárulom,nem úgy,hogy elmész orvoshoz és megállapítja. Nem. Rengeteg teszt, orvostol orvosig járás,speciális tesztek,ct,mri,ultrahang... Volt,aki az utolsó oltás óta jár és alig pár hónapja kapott végleges diagnózist.
2023. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Mégis milyen autoimmin betegségekről van szó?
2023. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
*autoimmun
2023. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%
#12 Szerintem azt sem tudja mi az, csak sokszor hallotta súlyos betegségekkel együtt emlegetve... Arról sincs fogalma nyilván, hogy az "autoimmun betegség" mégis kb. mekkora halmazt fed le, és mennyi féle lehet. Csak megy a sz@rkeverés, meg a rémhírterjesztés.
2023. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
Mivel ritka,ezáltal beazonosítható betegségekről van szó,így nem írhatom le pontosan. Pedig kedvem lenne, dühös vagyok azóta is. De tulajdonképpen mindegy. A lényeg,hogy én megértem a kérdésben említett kommentelőket,mert olyan dolgok játszódtak a saját szemem előtt,amire még én úgy sem számítottam,hogy kovidoltás-ellenes voltam. Ha ez velem történt volna és nem a családtagjaimmal-ismerőseimmel,teleraknám a netet és a való világot is fényképekkel és orvosi jelentésekkel. Ami pedig a családtagomat illeti, nincs nap,hogy ne gondolkodnék azon,hogy jogi útra terelem a dolgot.
2023. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
14,neked van róla fogalmad? Van fogalmad róla,mennyi idő és utánajáras,míg PONTOS diagnózist kapsz egy RITKA autoimmun betegségre? Tudod hányféle teszt, mennyi várakozás,mennyi egymásra mutogatás? Nem tudod,én már tudom. Részemről a vita lezárva.
2023. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%
#15 Ja, oké. Meg is érkeztünk akkor. :D A tipikus "nem írhatom le, nem mondhatok többet, az a lényeg, hogy én tudom", stb. szövegek, amiket már megszokhattunk tőletek. Pl. emiatt nem lehet komolyan venni titeket, pedig esküszöm egyszer nem ilyen kitérő választ adnátok, azt mondanám, hgy oké, lehet, hogy igazatok van. De valahogy mindig ide lyukadunk ki, hogy "nem írhatom le, a lényeg, hogy én tudom".
2023. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%

#16 Igen. Tudom.

Más egyéb közlendő? Mit akarsz mondani ezzel? Mit akarsz kihozni belőle? Továbbra is várjuk a konkrét infókat, de mivel lezártnak tekinted a "vitát" (ez inkább csak valami hisztis vergődés volt részedről, ez nem vita), így gondolom nem nagyon tudsz mit mondani. :)

2023. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
68%

#15 Ez így viszont már valóban kamuszagú...Annyira nem lehet ritka, hogy ez alapján be lehessen bárkit azonosítani, eleve nem lehet tudni, kinek mi a baja, egy betegség neve meg semmit nem jelent.

Ráadásul ha valóban az oltás okozná, akkor ez másoknál is kialakult volna, tekintettel az oltottak számára, úgy meg már főleg azonosíthatatlan.

Azt meg főleg kétlem, hogy TÖBB embernek is ilyen ritka betegsége alakuljon ki a szűk környezetedben rögtön az oltás után.

2023. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ha leírnám,akkor sem hinnéd el,ez a baj "veletek". Már eleve a leírtak alapján beazonosítható lenne,ha lenne közös ismerősünk. Ha konkrétan leírnám, 100%-ig beazonosítható lenne. Észlény.
2023. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!