Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az hogy egyes...

Miért van az hogy egyes kommentelők a Facebookon bármely személy halála kapcsán a covid oltást hozzák fel, hogy "biztosattóhaltmeg"?

Figyelt kérdés
Egyáltalán honnan veszik, hogy az elhunyt oltott volt-e vagy sem?
2023. okt. 12. 23:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én azt írtam,megértem az ilyen kommentelőket. Felőlem vergődhetsz, jó ostoba vagy, nézz végig a saját oltott ismerőseid között. Ha ott nincs senki, akinek romlott volna az egészségi állapota,akkor elfogadom az álláspontodat. Te is fogadd el az enyémet.
2023. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha ideraknál egy betegség nevet, akkor mindenki keresné, hogy a 10millió magyarból akkor ki is az...

Én voltam itt az egyetlen, aki nem gondolta 100% kamunak a dolgot, mert elképzelhető, hogy az oltás előhoz autoimmun betegséget arra hajlamos embereknél, ahogyan egy sima fertőzés is. Így viszont szimplán beleillik az egész az itteni "oltásellenes" meg "kb minden ismerősömnek baja lett az oltás után" kommentek közé.

Szóval én is lezártnak tekintem ezt a beszélgetést. Észlény! :)

2023. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

De nem fura,hogy mások is ezt írják? A te ismerőseid között nem volt semmi?

Még szerencse,hogy élőben ugyanezeket mondom kb ugyanezekkel a szavakkal, és érdekes módon akkor nem tudják nem elhinni,pláne a közeli ismerősök,akik ismerik az érintetteket :)

2023. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
68%
#22 Én sem gondoltam 100% kamunak! Írtam is, hogy simán elhinném, hogy van ilyen, ha nem a szokásos "nem mondhatok semmit" vergődés lenne. Meg szerintem sokan vagyunk még, akik abszolút nyitottak lennénk ilyen infók felé, hogy valakinek baja lett az oltástól, hiszen minden oltás, gyógyszer, stb, okozhat kellemetlen, súlyos mellékhatásokat. Én pl. az egyik kötelező oltástól lettem nagyon rosszul. Gyógyszerekről nem is beszélve... De így nem lehet komolyan venni, hogy semmi konkrétat nem tud mondani, csak a szokásos hiszti.
2023. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Az én ismerettségi körömben kb mindenki oltva van, semmi nem volt. Talán pár nőnek a ciklusa kicsit felborult...

A háziorvosunk, akivel jóban vagyunk és sok betege van, sem tapasztalt semmi extrát...

Én autoimmun betegség mellett kaptam az oltást, semmi bajom nem lett.

2023. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
26%
Ha nyitott vagy az infora, már nyilván késő. Ha az oltás utáni hetekben fura fájdalmakat,gennyes kiütéseket, duzzanatokat tapasztaltál volna, már azóta kivizsgáltattad volna magad és folyamatban lenne a diagnózis vagy már meglenne. Így ennyi idő után már nem fog előjönni, ha eddig nem volt feltűnő romlás az egészségi állapotodban. Mivel nálunk ezek megvoltak, nekem soha senki nem fogja bemagyarázni,hogy nem az oltás miatt dőltek ki a fiatal ismerőseim. Remélem, soha többé nem lesz ilyen idióta agybaj,de ha mégis,én akkor sem fogom beoltatni magam. Büszke vagyok rá,hogy veletek ellentétben nem kell aggódnom az oltás mellékhatásai miatt. Mert miért nem engeditek el? Régóta nem kötelező,minek ezen lovagolni? Talán van bennetek valami kétség a hosszútávú mellékhatásokat illetően? :) Kicsit azért néha gondoltok rá,ugye?;) Pedig én kovidoltás-ellenesként sem tartom valószínűnek,hogy az első tünetek ennyi idő után jelentkezzenek...ne féljetek:)
2023. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Talán van bennetek valami kétség a hosszútávú mellékhatásokat illetően? :) Kicsit azért néha gondoltok rá,ugye?;)"


Nem, nem gondolunk rá. A te vergődéseden szórakozunk. De látom, te nagyon szeretnéd, ha mindenki ezen agyalna még hosszú évek múltán is. :D Mindenki lesz@rja már, csak te vergődsz. A hiteles információra vagyunk nyitottak, mindig, minden témában (ami nem azt jelenti, hogy állandóan erre gondolunk), de itt hiteles információról nem nagyon lehet beszélni, csak konteósok vergődéséről, az meg senkit nem érdekel.

2023. okt. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mit keresel ennél a kérdésnél akkor? Fáj,hogy a "konteósoknak" (akik persze nem konteósok,csupán nem adattak be egy amúgy nem kötelező oltást) volt igazuk,ugye? Elég gáz,valóban. Pedig mennyit hallgattuk,hogy nekünk annyi .Te nagyon hiteles,ugyanúgy névtelen fórumon írogató,mint én :) Inkább örülj,hogy nem a te ismerőseidnek lett baja,bár erősen kétlem,hogy ha nagyon utánakérdeznél, nem találnál olyat,akinek baja lett tőle.
2023. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#28 Továbbra is csak az jön le, hogy mindennél jobban epekedsz azért, hogy mindenki ezzel legyen elfoglalva, meg mindenki a ti agymenésetekben higgyen és ezzel foglalkozzon mindenki. :D De pont ezzel hitelteleníted és teszed nevetségessé az egészet, amit próbálsz terjeszteni. Édes nyuszifül, több éves sztorin vergődsz még mindig, már mindenki régen elengedte ezt a témát. Senkit nem érdekel az bekamuzott autoimmun akármicsodád. Csak egyre nevetségesebb leszel, hogy még mindig ezen sipákolsz. :D
2023. okt. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod van,hogy névtelen fórumokra jársz embereket cikizni,akik ragaszkodnak a névtelenséghez úgy,mint te? Látod,pont az ilyen kis sunyi izék miatt nem írtam semmi konkrétat,első dolgod lenne ellenem fordítani :) kérjél a doktorbácsitól nyugtatót,mint mikor vonyítva rohantál ezért a nem kötelező oltásért,nehogy belehalj a náthába :)) ciki vagy
2023. okt. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!