Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljesen kimerültem betegségek...

Teljesen kimerültem betegségek miatt, van valami tippetek (27N)?

Figyelt kérdés

Sajnos 3 hétig beteg voltam. Először nem Coviddal, aztán elkaptam azt is. A helyzet, hogy azóta is hasmenésem van. :/ érzem magamon a megsemmisítő post-covid fáradtságot.


Milyen vitamint kéne erre szedni? C+D magnézium kombó melle kéne calcium, vas? (Mert nő vagyok és menzeszem volt nemrég)


Meg persze probiotikum, gondolom szépen kimosta a flórámat a hasmars...



2023. okt. 18. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen. + Cink, Kasvirág (Echinacea), Szelén, DMG (dimetil-glicin).
2023. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

C + d nagy dozisban. Ilyenkor napi 2 gramm c is mehet. D-bol 6000

Es elcsepelt lesz de igaz hogy sok pihenes es a megterhelo tevekenysgeek kerulese

2023. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es ez nagyon jo lenne, de a munkahelyemen bolondok háza van most sajnos, pedig félig HO-ban vagyok. :(
2023. okt. 18. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Pihenésbe beletartozik az is hogy olyan tevékenységeket csinalsz amitol az agyad pihen. Akár megnézelnegy limonádé filmet igy hogy kozben nem hazimunkazol. Tehat ami fizikailag es szellemileg kikapcsol amikor nem munkában vagy.
2023. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, erre nem igazán volt időm mostanában, mert levelezőre járok munka mellett. Van párom, vannak barátaim, velük vagyunk sokat, de az énidő az most nem igazán megy, mondjuk erre fel voltam készülve. Voltam egyetemista nappalin is, akkor az egyetem mellett dolgoztam, ugyanolyan érzés ez is. Nyilván amiatt is tanulok, hogy később más munkám lehessen. Valamit valamiért.


Lehet felkeresem megint a pszichológusom. ;)

2023. okt. 18. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"az énidő az most nem igazán megy"

Ha nem adsz magadnak időt és lehetőséget a gyógyulásra, nem fog menni, vagy csak nagyon lassan és nehezen. Minek szenvedsz, ha úgysem tudsz jól teljesíteni.

Ki más adhat neked időt, hogy jobban legyél? Csak te magad.

Betegállomány, Bolus adstringens, idő, türelem kell most neked!

2023. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!