Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiirhat táppénzre a házi...

Kiirhat táppénzre a házi doki, ha kimerültem 2 hét folyamatos meló után?

Figyelt kérdés
Idegi kimerültség, szemfájás, fáradtság van rajtam. Házi orvosnak ezt mondhatom? Kiir ilyen esetben?

2021. okt. 11. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Ha olyan az orvosod, akkor kiír. Egyik volt kollégám játszotta ezt el rendszeresen, hogy idegileg kimerült. Ki is írta az orvosa mindig, cserébe ő váltott ki olyan gyógyszereket, ami után az orvos jutalékot kap.
2021. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

1-es az orvos nem kap "jutalékot". Jutalékot az kap, aki elad valamit. Ő nem ad el semmit.


A kimerültség nem betegség, de ha úgy ítéli meg, hogy keresőképtelen vagy, akkor felvesz táppénzbe.

2021. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Mondd neki, hogy rosszul vagy, fáj a szemed, fejed, rossz a közérzeted, erőtlen vagy. Kiír táppénzre így. (Ne azt mondd, hogy elfáradtál 2 hét munkától, persze ha jófej a dokid, kiír azzal is.)
2021. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Háziorvos vagyok. Egyetlen gyógyszer kiváltása után sem kapunk jutalékot.
2021. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!