Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenést kamuztam, nagy baj...

Hasmenést kamuztam, nagy baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Oké, mielőtt letámadnátok, tudom, hogy hülye voltam és nem kellett volna hazudni. Szükségem volt pár nap pihenésre, nem éppen mentek a dolgok valami jól semmilyen tekintetben sem, nem bírtam már. Tehát mondtam az orvosnak, hogy megy a hasam. És ő pedig kérte, hogy adjak le székletmintát. Leadtam, nem volt választásom, így viszont ki fog derülni, hogy nem is volt hasmenésem? Még sosem adtam le székletmintát, fogalmam sincs, hogy mit mutat ki.

2023. okt. 19. 01:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#10 Remélem nem jársz sosem emberek közé, ilyen "senkit nem értünk meg, és mindenkinek tökéletesnek kell lennie" mentalitással.
2023. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

11.

Ja legalizáld csak a csalást, az egész ország erről szól és így működik sajnos.

2023. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#12 Ha nem érted meg, hogy az ember nem egy épített mesterséges intelligencia (egyelőre), és vannak olyan napok amikor k.rva sz.rul van mentálisan valaki, és valahogy át kell lendülnie rajta, az nem az én szegénységi bizonyítványom. Nem fogok erről többet magyarázni, egy besavanyodott embernek, 100%- os önérzettel, de 0%-os empátiás készségekkel. Kívánom, hogy sose legyen ennél nagyobb poblémád az életben, mint, hogy valaki kamuzott kisiskolásként! Támogassuk csak a szó szerint "sz.rturkász" embereket, akik mindenkibe IS belekötnek, éljen-éljen.
2023. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
*problémád
2023. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

13.

Érdekes én sohasem szorultam rá, hogy hasmenést kamuzzak vagy bármi mást, hogy lógjak. Mivel nem is lógtam. Azért, mert te vagy mások rosszul vannak összerakva, az nem az én saram. Úgyhogy lehet, hogy mégsem benned, hanem bennetek van a hiba.

A csalás meg akkor is csalás marad. Mondja azt, hogy nem akar iskolába menni, mert így meg úgy, aztán majd meglátjuk, hogy az orvos ill egyáltalán a társadalom támogatja ezt a hozzáállást, vagy pedig mégse neked kellene osztani az észt a szemétdombról. De alighanem nem támogatja, ha már eleve úgy ment oda, hogy a kiskaput kereste.

2023. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az ország azért tart ott, mert mindig vannak olyan büdös bogarak, akik meg akarják mondani, hogy mit hogyan kéne és okoskodnak, miközben semmi közük nincs semmihez és nulla érzelmi intelligenciával rendelkeznek.

Pont emiatt van az, hogy tele van szarszagúakkal az ország és mindenki menekül, pont miattad #15

2023. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#14 És most mit csinájak? Állítsak neked szobrot? Valószínűleg nem is igaz amit írtál, hogy soha nem lógtál 12 év alatt egy napot sem, de ha így van, azt is lesz.rom, nem kell a te hulladék lelkivilágodat igazolnod, kivetíteni akárkire, akinek nem tetszik a kérdése és betámadni, csak azok csinálják ezt akik kompenzálni akarják a gyengeségeiket, mert az élet más területén nem kapják meg a törődést. Ki bántott, ki szemében nem voltál eléggé maximalista? Szeretnél beszélni róla? Vannak ezek az emberek mindig mindenhol, ti sosem, ti bírtatok mindent, TI TI TI. Akkor örülj neki, te bírtad, de ne nyafogj b.sszameg, hanem ilyenkor is legyél férfi vagy amazon és fogadd el végre, nem mindenki te, van aki nem bírja, te egocentrista erkölcscsősz. Te sokkal gyengébb vagy belül, neked az egód nem bírja, hogy nem mindenki egy szuperszónikus mindenre is kiképzett, bármire immunis gépezet, és ha már ezen fennakadtál annyira, hogy csalás akkor mi lesz ha elvesznek tőled egyszer 10 ezer ft-ot? Felakasztod magad? Nyilván nem helyes dolog amit írtam példának, nagyon nem, de megtörténik!! Ne egy kisiskolással foglalkozz, hanem magaddal. Én 22 éves vagyok, átérzem a kérdező helyzetét, sajnálom ,hogy neked rossz gyermekkorod volt.
2023. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#15-nek ment az előző válaszom, mert közben írtak ide a kérdés alá.
2023. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

17.

Fiacskám, olvasd már el közvetlen a kérdés alatt a legelső mondatot, kösz.

2023. okt. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#18 Megtörtént. "Oké, mielőtt letámadnátok, tudom, hogy hülye voltam és nem kellett volna hazudni." És? Mit csináljak vele? Kifejtettem fentebb, hogy ez miért olyan dolog amin csak te vagy kibukva, biztos van még pár, de annak nem volt annyira egekig az önérzete, hogy ideírja. Kamuzott, igen, ezt tudtuk eddig is, leírtam miért nem gáz, meddig fogsz rajta rugózni?
2023. okt. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!