Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Pokolian...

Mi lehet a bajom? Pokolian vagyok egyszerűen ùgy érzem beleőrülök már ebbe.

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon rosszul vagyok. Október óta folyamatosan beteg vagyok, egyszerűen nem tudok meggyógyulni. A háziorvos tesz rám. Emellé még jött az is, hogy kb egy hónapja folyamatosan hànyingerem van(nem vagyok terhes) szédülök,esténként ráz a hideg, hőemelkedésem van plusz most még a bölcsességfogaim is durván begyulladtak. Egyszerűen ùgy érzem magam, mintha ez egy rémálom lenne én pedig már biztosan beleőrülök..egyetlen orvos se hinne nekem ha ezt mind elmondanám, de még az is erősen hidegen hagyja őket, hogy nem tudok egyszerűen kimászni egy betegségből már több, mind 3 hónapja.

dec. 16. 23:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Próbálj ott több orvossal konzultálni. Sürgősségire is mehetsz súlyos tünetekkel. Valaki csak nem fog lerázni.

Jobbulást!

dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!