Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hanyas ellen van valami praktika?

Hanyas ellen van valami praktika?

Figyelt kérdés
Tegnap az egyik gyerek hanyt fel napot. Ma a parom dobta ki este a taccsot. Nem.tudom, hogy virus e vagy csak osszeettek vmit. De rettegek, hogy mikor jovok en. El nem tudom mondani mennyire gyulolok hanyni. Belolem egyszerre akar tavozninau egesz tartalom. Olyan olyankor mintha szet akarna robbanni a nyelocsovem. Az utobbi 16 evben egyszer hanytam csak. Tehat nagy trauma szamomra.
dec. 24. 20:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tobb helyen is olvastam, de pl itt egy cikk:

[link]


A ejszakat atokadtam. Mar reggel 5 ota nm kellett bar elegge emelygek. Szedulok, stb.

Utobbi tunetnek megtalaltam a valodi oakat. Igazi luzer vagyok, de elfelejtettem lazat merni. 38.6.

Kicsit hagytam meg, had hasson. Most bevettem egy ibuprofent. Eh gyomorra nem a legjobb de talan leviszi a lazamat. Mar nagyon odatosz a komfort erzetemnek.

dec. 25. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!