Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kontaminált vékonybél szindróm...

Kontaminált vékonybél szindróma(sibo) esetében milyen probiotikumot használjak?

Figyelt kérdés
Hogy tudom egyáltalán megállapítani hogy a baktériumok aránya milyen irányba tolódott el? Mert ugye ennek függvényében kéne kiválasztanom a probiotikumot. Amúgy zárójelben hozzátenném hogy kilégzéses és egyéb vizsgálatok hiányában a sibo egyenlőre csak teória. A legmeghatárózóbb tüneteim: puffadás, szelelés, szélgörcs, székelési inger. Milyen probiotikumot ajánlanátok?

jan. 1. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Borzasztóan sajnálom!!😔

Remélem egyszer jön erre valami jó terápia és megtudsz gyógyulni meg minden sorstárs!

márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Reméljük:)
márc. 3. 20:04
 13/15 anonim ***** válasza:

Na akkor pacsi mert nekem akkor robbant be, amikor letettem a cigit és elkezdtem vegánul enni, rengeteg zöldség gyümölcs biokaja :D

Azóta pokol az emésztésem.

Megfigyeltem,hogy amikor borzasztó időszakom volt lelkileg, és szemét gyorskaját,fornettit zabáltam,újra cigiztem stb akkor elmúlt…

márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre válaszolva: nekem a probiotikumok nagyon rontottak a helyzeten, ezért személy szerint én nem ajánlom ebben a betegségben. :(

Sajnos ezt a "saját bőrömön" tapasztaltam, úgyhogy nem csak olvastam valahol. De aztán olvastam is erről, csak akkor már megtörtént a baj.

Kérdező, esetleg szedj borsmenta illóolajat, állítólag az kinyírja azokat a bacikat.

Mindenkinek gyógyulást kívánok.

ápr. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyébként én is vegán voltam, de eme betegség miatt egy ideje kipróbáltam a tojást és néha húst (csirke, pulyka, hal), mert már totál kivoltam.

Vegánként ez nekem... 😢

Néha amikor kész lett a kaja (csirke), nem is ettem abból, mert képtelen voltam rá.

ápr. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!