Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az milyen stádiuma az alkoholi...

Az milyen stádiuma az alkoholizmusnak, amikor az arc már látványosan fel van puffadva?

Figyelt kérdés

#alkoholizmus #puffadtarc
jan. 7. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyám nagy alkoholista volt gyakorlatilag 1 nap választotta el a haláltól.. honapokig ivott.. arc puffadás.. a haj lelapul...
jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az arcpuffadás akár a máj elégtelen működésével is kapcsolatba hozható, ami túl sok jót nem jelent.

Mennyi idős? Mióta, mennyit iszik?

jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kedves 2., kb. 10 éve :(
jan. 8. 17:49
 4/9 A kérdező kommentje:

elég sokat, mellé van egy krónikus májgyulladás is.

tavaly kórházban volt, kihajtották a vizet a testéből.

akkor azt mondták neki, ha nem hagyja abba az ivást, akkor nagy gondok lesznek. azóta se hagyta abba... :(

jan. 8. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, a krónikus májgyulladás és az alkohol nagyon nem barátok.

A 10 év alkoholizmus sem kevés, de még nem a világ vége, fel lehetne épülni belőle, ezért kérdeztem mennyi idős, mennyire erős a szervezete.

Mindamellett az arcpuffadás nagyon nem jó jel, és ha a mája felmondja a szolgálatot, akkor tragikus is lehet a dolog.

jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Leveltetu ***** válasza:

Legkozelebb ha kint jartok a varosban es temetkezesi vallalat mellett haladtok el, vidd be es mond azt, hogy valasszon maganak koporsot, hogy tudd majd milyen tipust szeretne, ugyanezt emlitsd meg neki mikozben a bevesarlokozpont oltony reszlegen setaltok, emlitsd meg, hogy a koporso melle illik egy fekete oltony is, probaljon fel parat, a cipot se felejtse el.

Ha ez nem ebreszti fel vagy nem rettenti el, akkor semmi eselyed, hogy ep esz ervekkel meggyozd, hogy leszokjon.

jan. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mikor leraktam a piát 2 - 3 liter sör és 1 liter vodka volt a napi adagom . Hétvégén néha elment 3 liter vodka is . Csak kicsit voltam felpüffedve . Ez nem az alkoholizmus szintjét jellemzi, hanem inkább a szervezet alkoholfeldolgozási szintjét .
jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es, ez igen komoly mennyiség, szóval gratulálok, hogy sikerült letenni.

Szabad tudni, hogy sikerült? Segítséggel, anélkül? Mennyi ideig ittál? stb.

jan. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#7 : köszönöm szépen 🙂 ! Vagy 10 évig egyre keményebben, elötte csak bulikban meg partikon ittam, nem minden nap,de akkor is ko-ra ittam magam . Magamtol raktam le többször is, de mindig visszaszoktam, és egy kicsit mindig keményebben is ittam utána, így jutottam el arra a szintre . Annyi volt a segítségem, hogy elmentem a körzetihez Anthaethil iratni és azt szedtem .
febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!